Zygor vay tesviye kilavuzu yorum

WoW her oyuncunun güçlü bir istek bu ister tatmin edecek üretilen tesviye kilavuzlari için oyunun çok yetenekli oyuncularin çogu tarafindan yaratilmasina neden zaman mümkün olan en kisa sürede en üst seviyeye ulasmaktir. Bunlar arasinda Zygor Rehberleri oldugunu.
Zygor Rehberleri “oyun içi tesviye” olarak su anda bilinen yenilik baslatti. Ne bu son yöntem özellikleri, oyun içinde monte edilebilir. Oyunlar bu tür ilk yillarinda, tesviye kilavuzlari metin veya web tabanli kitap seklindedir. Bu biçimleri kullanarak bas dezavantaji bunlari danismak baslar kez yaratacak kesintiye ugramasidir. Kilavuz zaten oyunun kendisi içinde yüklü oldugu için ancak “oyun içi rehber” getirilmesi ile söz konusu yönlendirme ortadan kalkar.

Öncelikle, Zygor Rehberleri oyun disinda bir rehber onun gameplans almak için oyundan onun dikkatini uzak aktarmak için bir oyuncu zorlamak için gerek kalmadan çalisir. Bu yapilmasi gereken yolu ve bir arayis zaten basarili ve kilavuz metin kendi içinde yaptigi gelismeler takip edilmis bir oyuncu söyler otomatik bir macera adim algilama yönlendirir bir ekran ok sahiptir. Zygor Rehberleri ayni zamanda ne zaman bir oyun seviyeleri tanir ve tesviye zaman oynadigi sinifin kapasiteleri yararlanabilmesi için onun son yetenek puan yararlanmak için nasil teknikler ona sunar Oyunda Yetenek Danismani olarak bilinen özel bir kalite vardir. Bu özellik, yetenek panelini açmak için ihtiyaç kaldirildi ve otomatik olarak ve tam olarak gitmek gerekir noktalari yerlestirir olacak bilgi butonu içinde yerlesik tiklayarak basit bir adim ile yerine yerini aldi. Zygor Rehberleri stratejileri ve teknikleri kullanilmasi bir usta ve uzman oyuncu oyun yönetmek sahip olmak gibidir. Bu yeni sistem uygulamaya konulmasiyla, Zygor Rehberleri oyuncularinin çok zorluklar olmadan World of Warcraft zevk için firsat vermeyi basardi.

Ayrica, Zygor Rehberleri kendi karakterin becerileri yararlanacak bu arayisi onlari yönlendirerek yapmak bir oyuncu için gereksiz olan bu görevler ortadan kaldirdi. Ne bu kilavuzu tesviye yapacak yaklasik 7 gün içinde en üst seviye veya seviye 80 bir oyuncu elde etmektir.

Blizzard, Warcrat Dünya olusturulan sirket, temelde yasadisi eklentileri satis yapilan yeni bir politika uygulandiginda, Zygor Kilavuzu sirket tarafindan belirlenen sinirlamalar ve teminatlar içinde çalisir seçkin ve tamamen yasal teknik olusturulan bir oyun hesabi olmaz ki kural ihlal için yasaklanacak.

Bu kilavuz, ayni zamanda bu yeni veya uzun süre Oyuncunun sorun böylece çok kolay ve yükleme islemi sirasinda kolay hale getiren bir otomatik kurulum sihirbazi vardir.

Zygor Rehberleri gerçekten of Warcraft sekilde Dünya oynanir degismis bir çigir açan tesviye kilavuzdur. Oyunun en yüksek düzeyde size koyacagiz bir sorunsuz tesviye kilavuzu istiyorsaniz, bu ürün denemeye deger olacaktir.