Zygor oyun içi ittifak ve kalabalik tesviye kilavuzu

Zygor Tesviye Rehberleri John Cook ve, Vay oyuncular hizla düzeylerini olusturmak için izin vermek için tasarlanmis AOS tarafindan olusturulur. Yeni Zygor Kilavuzu ile don, AOT size macera oyun üzerinde dikkatini tutmak böylece ekranlar arasinda ileri ve geri geçmek zorunda.

Iki ayri ekran modlari vardir. One arastiriyor karakter ilerlemek için tamamlamak için gereken eylemlerin tüm gösteren bir büyük resmi görünümüdür. Bilgi miktarini oyun etkiler çünkü oyuncular çok sadece bu özel modlari kullanmayin. Ikinci ekran modu küçüktür ve mevcut görevi tamamlamak için gereken mevcut ve sonraki adimlari sergiler. Bir küçük bir ok size gerçek arayisinda asagidaki karsilasma ya da adim ulasmak için almasi gerekir hangi yönünü gösterir.

Zygor, AOS Tesviye Kilavuzu yeni oyuncular için rehber kullanmak için basit ve en az müdahaleci biridir. Eger karakter, AOS düzeyini artirmak kilavuzunda ögrenebilirsiniz.

Kilavuzlari bu tür hakkinda bir çok sey onun interaktif bilesenleri.

Güzel bir oyun kilavuz modu ile yapilir sadece birkaç kilavuzlari vardir.

Zygor Kilavuzu dahil çok iyi bir özelligi gezi noktalari oldugunu. Bu Kilavuzunun ilk sürümü kullanmis oyuncular bir verimli bir sekilde kullanmak neredeyse imkansiz olarak sona erdi bu kadar bilgi ile dolu ile birlikte gezi noktalari dolu çikti akilda tutacak. Gibi eski tasarim aksine, yeni Zygor Kilavuzu size isaret oldugunuz macera için sadece geçis noktasi saglar. Belirli bir harita penceresi verilir ve bu yeni yerde geldiginde bir yol noktasi için imleci zaman size gereken adimlari gösterilecektir. Bu yararli ve yeni oyuncular geliyor bir WOW aygiti olarak büyük ölçüde bu yeni özelligi takdir edebilirsiniz.

Sunulan alternatif özelligi ile, oyuncular pencere donukluk degistirmek ve gelistirmek ve ekran kilavuzlari, yol isaretleri ve simgelerin boyutunu azaltin. Her yaris için güzel bir rehber herkes oyun içi tesviye kilavuzlari biri dahildir. Örnegin, bir Ittifak karakter olarak oynamaya çalisan Aore. Zygor Oyunda Ittifak Kilavuzu Tesviye Gnome, Cüce, Draenei, Night Elf ve Insan yarislari için bir Baslangiç ??Kilavuzu içerir. Eger Horde karakter olarak oynuyorsaniz ve Oyunda Horde Tesviye Kilavuzu, Orc, Troll, Blood Elf, Tauren ve Undead yarislari için bir temel Kilavuzu içerir.

Zygor Oyunda Ittifak ve Horde Kilavuzu çok uzun zaman önce WOW dünyasina girmis olan oyuncular için özel bir iyi bir ögrenme çözümü verir. Bu oyun içi kilavuzlari hizli bir sekilde düzeyinizi artirmak için olanak saglar. Rekabet de yüksek oldugu bir yüksek düzeyde sahip olan oyuncular WOW özel parçalar erisebilirsiniz.