zerg giris

Zerg ana tahrik kendilerini daha iyi ve diger türler ve dünyalar infesting ve alici tarafindan galaksi hakim olan tamamen biyolojik yabancilarin bir irkidir. Bunlar son derece etkili katiller ve rakamlardan olusan bir dik kuvvet olusturarak bu hedefe ulasmak. Zerg kendi hiçbir zihin var, onlara rehberlik bagimsiz bir düsünce yoktur. Bunun yerine tek bir varlik, yaprak Kraliçe kontrolü altindadir. Ama tabii, bu her zaman böyle degildi – orijinal Starcraft içinde, yaprak Kraliçe Overmind basardi.

nasil çalisir
Herhangi bir Zerg baz organizmanin bir tür olarak çalisir. Hatta binalar bu organlar gibi Zerg yapi bakmak. Bu kavram iyi bir Zerg yapi insa etmek için size Drones biri kurban gerekir gerçegi ile tasvir edilir.

Uçagi Eger söz konusu yapisina morph bir Uçagi komuta gerekir herhangi bir yapi insa etmek için Zerg kaynak toplayici, ve.

sayilari gücü
Bu Zerg ekonomisi bazi yük koyar ama bu dogru degildir düsünebilirsiniz. Zerg karakteristik özelliklerinden biri de son derece hizli ve çok ucuza kendi birimleri çok sayida spawn olabilir. Bu temelde size maden alaninda yeterli Drones eksikligi asla ya da bir teknoloji kurmak için gereken özel bir bina yok anlamina gelir.
Bu yaklasim ayni zamanda hizli bir sekilde çok sayida toplamak onlarin diger birimlerin, özellikle saldiri birimleri, için de geçerlidir.

Evrimleri Bu organizma benzeri bir yaklasim bazi dezavantajlari da var. Ilk ve en belirgin onlarin özellikleri gelistirmek için teknolojinin her türlü kullanmayin olmasidir. Digeri sadece Krep kapsaminda oldugunu zeminde genisletmek olabilir.
Bu koloni sürdürülmesi için çok önemli oldugu için bu biyolojik madde, fonksiyonu insan kani ile karsilastirilabilir.

yeni zerg birimleri ve yetenekleri
Koloninin yayilmasina gibi son derece önemli olan, Starcraft 2 iki adet Creep yayilma yetenegine sahip: Kraliçe ve Overlord hem. Bu iki birim Zerg orijinal oyun daha giderek daha hizli bir oranda genisletmek için izin Creep küçük yamalar olusturmak edebiliyoruz. Ancak, bazi durumlarda, yeni Nydus Solucan ünitesi ile birlikte, bütün bu yeni stratejiler olusturabilir.

Nydus Worm Nydus Worm agzina Nydus Ag bir bölümünden hizli seyahat için birimleri saglar. Hedef olarak uzun Sünme kaplidir bu düsman süphelenen olmaz yönden çok ilginç bazi sürpriz saldirilar yol açabilir.
Orijinal oyunda çok etkili bir Parazit yardimiyla düsmanlarina casusluk olabilir. SC2 Zerg bir çentik kadar bu yetenegi alinmis ve simdi etkili bir düsman biriminin kontrol altina almak ve bu oyuncuya karsi kullanmak için izin veriyorum. Yeni Infestor birim bunun için izin verir, ve Zerg diger irklarin binalar insa yetenegi veren, hem de düsman eser kontrolünü alabilir.