yüklü metal yüksek teknoloji askeri aracin kontrolünü olan hizli tempolu savunma shooter tarz oyunu. burada yenmek için en iyi yoldur.

Loaded Metal bir yüksek teknoloji askeri otomobil kontrolünde olan bir hizli tempolu savunma shooter tarz oyunu. Eger flash oyunlari için bir acemi iseniz oyunlarda araç kontrol sonra karakter kontrolü çok daha zor oldugu gibi zorluk otomobil kontrol olabilir. Bu oyunun hikayesi askeri ülkemize yaklasan bir saldiridan haberdar oldugunu, bu nedenle ve en iyi erkek bazi saldiriyi durdurmak için kapali gönderildi, ancak basarisiz oldu. Eger silah ile kamyon yükseltmeniz gerekir nerede düsman saldiri durdurmak için temel, kaçmak basardik. Basarili olmak için size ölmeden 20 gün boyunca düsman kapali tutmak gerekir. Kontroller olarak takip edilmektedir: Ok tuslari hareket etmek, ya da WASD tuslari. Space veya yangin için tiklayin.
yükseltmeleri!
Tabii yükseltmeleri! Herhangi bir oyun en çarpici parçasi, ve bu bir kaç düzgün yükseltmeleri kisa degildir. Toplam 13 yükseltmeleri vardir. Bazi bir kez satin alma ve digerleri birden çok kez yükseltilebilir. Iste yükseltmeleri tam bir listesi:
dayanikli tampon: maliyeti 100, yükseltilebilir degil.
krom tampon: maliyeti 200, yükseltilebilir degil.
** Çivili Tampon: Maliyetler 350, yükseltilebilir degil.
yariçapi açmak: maliyeti 75, yükseltilebilir oldugunu.
roket destek: maliyeti 250, yükseltilebilir degil.
** Taret: Maliyetler 125, yükseltilebilir oldugunu.
** Maden: Maliyetler 200, yükseltilebilir oldugunu.
** Zirh Kaplama: Maliyetler 125, yükseltilebilir oldugunu.
Saglik: Maliyetler 75, yükseltilebilir degil, birden çok kez satin alinabilir
** Gun Man: Maliyetler 150, yükseltilebilir oldugunu.
** Güç Çekirdek: Maliyetleri 250, yükseltilebilir degil.
altin kursun: maliyeti 175, yükseltilebilir degil.
** Bölünmüs sut: Maliyetler 200, yükseltilebilir degil.
Ben ** yerlestirilen olanlar yaninda ben en önemli oldugunu hissediyorum yükseltmeleri. Çivili tampon bir isabet ile tüm ayak asker öldü, ve size vurdugunda araçlarda iyi zarar verecek için için iyidir. Eger hasar bu sekilde almak için silahli ve taret sadece onlari sikistirma güvenmek zorunda kalmamak için araçlari yok için gereklidir. Maden verimli tank ve araba katiller, bu yüzden bazilarinin gerekir. Güç çekirdek sizin mermi güçlü ALOT, böylece biraz para harcama yapar. Bölünmüs çekim tüm 3 mermi bir düsman vurmak alabilirsiniz o zaman büyük zarar verecek olan, ayni zamanda büyük ve önünüzde düsman bir grup var durumda iyi bir kalabalik kontrolü var, o zaman hepsini zarar verebilir. Zirh kaplama bu kadar hizli ölmek için yardimci olur, ama esas olarak bu harika görünmesini saglar, böylece yükseltin. Gerisi Ben sadece en çok sevdigi ve yanlarinda ** koymak olanlar bulundu, çok önemlidir. Etrafinda dönen ve bu can sikici düsman cip çekim yaparken daha verimli olabilir bu yüzden size çok daha hizli gitmek ve ilave çakma zarar böylece roket artirmak istiyorsaniz, ya da daha iyi bir dönüs yariçapi olabilir.
stratejileri / oyun yardim
Eger yükseltmeleri bir göz atacak olursak bölüm I stratejilerinin bölümün parçasi kabul edilebilir, böylece yükseltmeleri kullanimi hakkinda iyi bir biraz konustuk. Ama burada tam oyun için benim hizli bir kilavuzdur. Oyun düsman az sayida kapali kolay baslar, bu yüzden silah adam satin tavsiye ve bu hasar bazi yükseltme, sonra sadece oyun alaninda binmek ve göstermek gibi düsmanlari koparmak. Bir taret bir yatirim, iyi bir tampon çesit yapmaya baslamak ve kadar güvenilir sadece onlari degil sikistirma, düsmanca cip kadar göstermeye baslar zaman vurdu bölünmüs. Onlar çok daha hizli tahrip olabilir bu nedenle cip öldürmek daha kolay böylece bazi madenleri satin almalisiniz, mayin saglik bir kismini götürmek. Tabii ki saglik düsük olsun bazi saglik satin ama ölmek daha zor çok bu nedenle bazi zirh kaplama satin almak için emin olun. Bu noktada iyi yapiyor olmalidir, silahini adam, taret ve mayin kombinasyonu terbiyeli düsman cip yikilmasi gerekmektedir. Tanklari göstermeye baslar Bir kez bile sorun olacaktir. TANK ALTINDA STUCK GET VEYA SEN ÜZERINDE ÇALISMA VE KILL OLACAKTIR EMIN OLUN. Bu sevimsiz tanklari uzak atik böylece bir güç çekirdek alin. Sadece silah yükseltme tutmak için ve tabii ki ölmek yoktur ve basarili olmak için gerekir emin olun. Iyi sanslar ve bu sadece kazanmak için nasil benim görüsüm hatirliyorum, diger pek çok yöntem ve yükseltme kombinasyonlari vardir. Ne yükseltmeleri size en uygun görmek için ücretsiz oyun modunda yaklasik test edin.
Ninja Oyunlari: Flash oyun oynamak için