Yeni sanal sinir

Entropia Evren sürekli kükreme artiyor oyun toplulugu arasinda bir vizilti yaratmistir. Ögeleri, oyun içi para birimi, hatta avatar beceri, tüm gerçek nakit degerlere sahip gerçek bir nakit ekonomisi kavrami, hatta oyuncularin en süpheci bastan çikaran biridir.

Entropia Evrenin bir oyuncu olarak ben bu sanal dünyada son birkaç yil içinde hizla büyümeye izledim. Servet ve bir yere akil ve internet eter arasinda var bu dünyada kaybolmus. En önemlisi, eglenceli dahil herkes tarafindan vardi edilmistir.

Para yaparken eglenmek bu kavrami bazilari için yeni bir tanesidir. Hepimiz eglenmek için para harcama fikri anliyorum. Bu eski biri. Burada, bu yeni bir fikir daha tam olarak tanitmak istiyorum. Bu eglenceli diyor bir para mal zorunda degildir. Eglenceli para kazanabilirsiniz. Eglenceli ücretsiz yapabilirsiniz. Eglenceli bunu olmak istiyorum herhangi bir sey olabilir.

Gerçek para ekonomi kavrami üzerinde islem diger sanal dünyalar vardir. Second Life bu bir örnektir. Ikinci bir hayat oynadiktan sonra, bunu sohbet gibi hissetmez oyuncu için eglenceli faaliyetlerin yolunda küçük, büyük bir grafik sohbet odasi olmak bana görünüyordu söyleyebiliriz. O kadar Entropia Evren ile. Bir oyuncu tabii ki onlarin diger oyuncular ve toplum üyeleri ile sohbet edebilirsiniz, ancak gerekli veya gerekli hiç degildir. Bu arzu olup olmadigini bu sanal dünyaya giris ve hiç kimse konusabilirsiniz. Yani sira sohbet kendinizi eglendirmek için faaliyetler vardir.

Benim tercih faaliyetleri biri ariyor. Bu dünyanin çesitli sanal yaban hayati sürekli olarak yeni sorunlar ile avci sunar. Beceri düzeyleri ve strateji avcilar deneyimi temel bilesenleridir. Bir disari çikip tek basina avi, ya da anahtar silah olarak strateji kullanarak büyük ve tehlikeli yaratiklar asagi getirmek için ekip arkadaslari ile çalisabilirsiniz. Avcilik da yaratiklar ötesinde ve oyuncu vs oyuncu dünyasina uzatabilirsiniz. Entropia Universe en tehlikeli canlilardan biri efsanevi yesil nokta (Baska bir oyuncuyu yesil noktalar olarak hud radar kadar gösterelim) ‘dir. Bir oyuncu öldürme alanina adim kan basincini yükseltir, adrenalin artirir, ve oyuncu macera yepyeni bir fikir verir.

Oyuncular ayrica aktiviteleri madencilik ve isçiligi mesgul olabilir. Bu bilesenler için gerekli mineralleri kazip ve oyuncular asinma ve kullandiginiz disli olustururken Madenciler ve crafters bu evrenin önemli bir parçasidir. Giyim sanal daire için mobilya zirh ve silah için her sey bir zanaatkarin olusturulabilir. Evrenin ekonomisi biri digerinin üzerine birbirine oyuncunun farkli her yapar. Avcilar hayvanlardan crafters malzeme saglamak ve bazen madenciler korumak. Madenciler crafters için malzeme saglamak. Crafters birlikte malzeme koymak ve avcilar ve madenciler hem düzenli olarak kullandiginiz ürünler yaratmak.

Bunlarin yani sira ana mesleklerden, oyuncular da yeni ve ilginç hedeflere alani sagina soluna oyuncular tasiyan feribotlara, pilot olabilir. Organizatör da tasarimi ve oyuncularin çok sayida ödül veya övünme haklari için rekabet bir araya geldigi oynatici etkinlikleri tesvik önemli bir rol oynamaktadir. Düsük satin alma ve yüksek satis, malzeme az miktarda satin alma ve daha sonra bir kar için büyük toplu miktarda satarak kar yapmak saticilar bile var.

Entropia Evrenin basarisi Planet Partners olusturulmasi açti. Yakinda oyuncular gameplaying zevk için kendilerine sunulan birden fazla gezegen olacak. Entropia Universe çerçeve dayanarak, gezegende ortaklari her gezegenin mümkün oldugunca farkli oldugunu ve her gezegenin oyuncular yeni ve essiz bir deneyim sunuyor saglamak, kendi tasarim ekipleri olacaktir.

Böyle bir potansiyel gezegen ortak Planet Postmoderna oldugunu. Planet Postmoderna Dünya tarihi ve degismis tarihinin bir parçasi olma sansi degismis bir görünüm oyuncular sunmayi planliyor. Hala gelisim asamalarinda, Planet Postmoderna oyuncu diger farkli bir deneyim sunmayi vaat ediyor. Entropia Evrenin gerçek nakit ekonomiye uygun olarak, Planet Postmoderna oyuncu kendi çevrimiçi deneyim görevler ve olaylarin tamamlanmasi ile gerçek hayatta ödüller kazanma sansi ile gerçek hayatin bir parçasi yapmak için firsat vermek planliyor.

Planet Postmoderna hakkinda daha fazla bilgi için buraya gidin.

Entropia Evren hakkinda bilgi edinmek ve sanal gelecegin bir parçasi olmak için gidin.