Yeni protoss vs Terran starcraft stratejisi

Yeni Starcraft Protoss vs Terran yendi olarak, Protoss savasçilari erken oyun acele önlemek için çok uygundur. Ama zor aslinda bir Terran saldiri için savasçilari harekete sadece kolay bir yolu var, bir. Bildiginiz gibi, gelecekteki üretim için hazirlik merdiven oyun sürdürülebilir kazanç için önemli bir faktördür. Eger Terran rakibin insa stratejileri tahmin ve buna göre ayarlamaniz gerekir. Bunu yapmanin en iyi yolu Terran faaliyetleri üzerinde büyük bir perspektif verecektir Gözlemciler, kullanimi ile oldugunu.

Asagida göreceginiz gibi, ben bir Terran rakip karsi karsiya zaman sizin yarariniza artiracak bazi oyun stratejileri haritasini çikardik.

proxy ile zaman satin
Bu strateji, size en kisa sürede düsman temel ücret istiyor. Bunu yapmanin en iyi yolu, rakibin üretim geciktirmek için Pilon ile bir ag geçidi ve Chrono Boost Zilotlar olusturmaktir. Bu devam eden Reaper acele koparmak ve bir saldiri için olusturmak için katman 2 savasçi üretmek için daha fazla zaman verecektir.

devler ve ölümsüzler için nöbetçi kuvvet alani
Bu Terran düsman bir noktada orta oyunu Deniz ve Marauders ile tam tesekküllü bir saldiri baslatmak olasidir. Rakibiniz için, bu iki savasçi birimler düsük maliyetli ve birlikte kullanilan zaman yüksek deger katmak. Tam hazir degilseniz Bilindigi üzere geldi gibi “top”, kolayca temel tehdit edecektir.

Bu M & M saldirgan islemek için harika bir yol Sentry en Kuvvet Alani yetenegi kullanarak geregidir. Dogru kullandiysaniz, ates gücü M & M topu kirmak ve yolda yakalanan stragglers ezmek için firsat olacaktir. Bu temel giden rampa dibinde yapilmalidir. Sen ya ciddi düsman saldirisi sakat ya da tamamen onu sildi ettik kadar bu yapmaya devam etmek istiyorum. Buna karsilik, bu teknoloji yukari ve Colossi ve maç sona saglayacak Immortals üretmek için en iyisi – bu çok yönlü birimlerdir ve savunma ya da saldiri amaçli kullanilabilir. Ancak, hava üniteleri asagi çekmek mümkün degildir unutmayin.

fanatikler ve geçersiz isinlari siçrama kurbaga saldiri
Bu strateji olarak, geçitleri bir çift üreterek Zilotlar sayinizi artirmak isteyeceksiniz. Kendinize biraz zaman satin almak için, iki Foton Canon’un ve birkaç Stalker insa. Sonra Guardian Shield avantaji verecek birkaç Nöbetçiler üretmek. Bir Warp Gate teknoloji size bes (veya daha fazla) Void isinlari üretebilir ki. Zilotlar için daha sonra arastirmalar sarj da savunma parçalayarak herhangi kiting taktik önlemek böylece. Bu küçük ordu size bir son oyun saldiri için Terran düsmanin saldiri ve karsi yok etmek ihtiyaciniz olan tüm ates gücü verecektir.

Bir kez maçin bu asamada tamamladiktan sonra, Deniz herhangi bir yaklasan hit almak öncesinde paketinin sizin Zilotlar ileri sarj edin. Bu stratejide hedef orta haritasi çatismalar herhangi bir hasar alarak karsi Void Rays önlemektir. Bir kez rakibin temel geldi sonra, Void isinlar paketi kazanmak için yeterli olmalidir.