yeni playstation 3 ince bir göz

Playstation var PS3 oyun konsolunun son sürümünü yayimladi sadece var. Bu Playstation 3 Slim olarak adlandirilan, ve bunu adini tahmin edebileceginiz gibi, yeni Playstation 3 önceki modele göre çok daha küçük oldugunu. Aslinda, 2/3rds boyutudur. Ana yari iletkenler ve güç kaynagi ünitesinden, sogutma mekanizmasi için yeni PS3 Slim sisteminin iç tasarimi, tamamen yeniden tasarlandi. 60GB HDD ile ilk PS3 modeli ile karsilastirildiginda, iç hacim yani sira kalinligi ve agirligi yaklasik üçte ikisi asagi atilir. Ayrica, güç tüketimi de konsol geliyor fan gürültüsünü azaltmaya yardimci, üçte ikisi kesilir. Asagida, yeni PS3 Slim oyun konsolu ve serin bazi özellikleri listesidir.

Tam Yüksek Tanimli Blu-Ray filmler:
Filmler ve oyunlar yerlesik HDMI portu üzerinden tam Hi-Def çözünürlükte zevk böylece PS3 Slim spor tam özellikli Blu-Ray disk çalar.

Daha fazla etkilesim:
Pakete dahil yeni PlayStation Isletim Sistemi (V 3.0), konsol çok daha ‘adil’ bir oyun makinesi daha yapmak, hatta daha interaktif ve kullanici dostu özellik sunar.

Içerik ve hizmetler her geçen gün büyüyen PlayStation Network üzerinden de satisa sunulacak. Ile PS3 Slims genis 120GB, size 30.000 ‘in üzerinde mevcut gelen oyun adlari, römorklar, demolar, filmler ve TV sovlari seçtiginiz indirmek için oda bol olacak.

Ve çok, iyi görünüyor:
Onun karsi konulmaz zarif ve kivrimli dava ile, PS3 Slim iyi görünümlü yaratik indeed.It yatay konumda üzere tasarlanmistir, ancak bir stand (ayri) dikey olarak monte edilecek PS3 sizin ya da oyun uygun saglar iyi yer.

: Eger ve çevre için daha iyi
PS3 Slim sürecinde daha az güç kullanan yeni ve güçlü bir tasarim! Bu ortalama makinede, güç tüketimi elektrik faturasi ve çevre üzerinde nazik yapma, üçte bir oraninda azalir. Ve azalan fan gürültüsü yarari fark edeceksiniz.

Yeni Playstation 3 ince sadece son zamanlarda Ingiltere’de satis (1. Eylül 2009) gitti, ve zaten hizli ve magaza bir dizi bir sinir koyduk ve kaç siparis edebilirsiniz satmaktadir. Hizla yaklasiyor Noel dönemde gerçeklesmesi muhtemel olan – Bu magaza tükendi ne zaman toplu satin alma ebay saticilari durdurma ve sonra bozdururken bir girisim, yapilmistir. Meydana gelen baska bir ilginç bir egilim, yeni PS3 Slim zaten online cep telefonu perakendeciler tarafindan ücretsiz bir hediye olarak sunuluyor olmasidir. Bu seçilmis yüksek son cep telefonlari ortadan ücretsiz ücretsiz hediye ve birkaç zaten bu oyun konsolu vererek basladilar sunmak için simdi online cep telefonu magazalari için yaygindir. Degil binlerce eger büyük sirketin bazi yüzlerce telefon ile bu disari nakliye olacak, çünkü bu uygulama, stok sikintisi sorumlu olabilir.