Yeni Kinect hareket kontrol cihazini kullanarak uyumlu Xbox 360 video oyunlari

Çok hizli Kinect olarak bilinen devrimci hareketi kontrol birlikte geliyor. Microsoft genellikle özellikleri mesgul yepyeni rekreasyon ekran kapali oyun baslik yayinlamakta yavas almiyorsaniz. Yeni maçlari ile amaci hiçbir cep telefonu ile online oyun oynamak eglenceli bir sürü var her zaman. Sen denetleyicisi olarak büyür. Tam burada su anda Kinect Hareketi Kontrol kullanarak gitmek tanitiliyor en iyi yeni oyun baslik çoktur.

Kinect maceralari

Kinect Adventures maçi tüm demetleri ve tek basina satin alma yatirim oldugu gibi düzenli gelir. Bu onlari ates ya da saglik spor degildir. Gerçekten her yas için sevdiklerinize macera. Kesfetmek için size 20 farkli faaliyetleri ve senaryolar bulacaksiniz.

Kinectimals

Kinectimals Eger bir hayvan ile kendini eslestirme ve egitim ve oyun basliklarinda yönü alarak oldu. Aslinda bir ev spor ve bir hayvan da olsa, ekibinizin kismi haline ögretir.

dans merkezi

Dans Merkezi Noel 2010 için ana online oyun almak için gidiyor. Bu gerçekten serin nedeni olmayacak, ama yararli sarsak bir grup içinde yapildiginda gerçekten çok komik çünkü. Genellikle normal bir denetleyici kullanmayin çünkü etrafinda aktarmak ve benzersiz tarzi dans için hiçbir ücret konum. Her parça için hamle arti keyifli bir hata ve yakalamak için mücadele yaptiktan sonra kesinlikle birlikte bir dizi olabilir. Sen ayri “Beceri” araliklari bulabilirsiniz.

Kinect spor

Son olarak Xbox 360 WII maç için ciddi bir rakip vardir. Nedeniyle aslinda tüm insan vücudu bu tam bir egzersiz çok daha fazla var oynuyor. Var çok az durdurmak ve Kinect Spor ile baslamak. Bu maç yalniz veya bir grup içinde almak mümkün olacak. Sen saglik ve fitness pek çok miktarda yiyecek ve içecek bulabilirsiniz.

sevinç binmek Kinect

Joy binmek çok Karting spor konumu gerektirir. Eger gerçekten vücut hareketlerinin bir ürün yelpazesine ile Kart kolu. Sen Karts, parça ve sahne seçimi bulacaksiniz.

Lütfen sekli: fiziksel uygunluk gelisti

Klima Fiziksel uygunluk ise bölge içinde diger platformlar için ek bir cevap gelisti. De seni, ilerlemeyi izlemek yanmis kalori saymak ve online oyunlar egitmen destegi elde edebiliyoruz egzersizleri büyük bir çesitlilik olarak.

zumba saglik

Zumba eglence bir agirlik dans online oyun kaybetmek aslinda. Su anda, çünkü Sevinç ve Normalde pek çok dans yoluyla gerektiren bir ekran dans antrenörü ettik danslari programlarin kült durumu biraz kazaniyor. Bu basit baslar ve bir sonucu olarak çalisirken sert olsun. Kilo kaybi için mükemmel.

sonik tamamen ücretsiz biniciler

Eski bir spor bir marka yeni bir bakis açisi. Karakter kim seçin ve diger oyunculara karsi yaris. Bu oldukça enerjik ve Kinect ile tam vücut hareket sensörü özelliklerini kullanir.

Bu Kinect Video oyunlari oyun uzmanlik için yepyeni bir boyut görmek mümkündür. Sen XBox bu hareketi kumanda ile egzersiz çok yapacagiz. Burada açiklanan maçlar sadece baslar bulunmaktadir. Ben Kinect video oyunlari ikinci dalga göstermeniz gerekir görmek için sabirsizlaniyorum.