yeni gizli nesne oyunlari

Hepinizin gizli nesne oyunlari gördüm eminim. Çevrimiçi kitap, gazete, çesitli dergi ve tabii ki bunlari bulabilirsiniz. Gizli nesne oyunlari seviyorum ki oyun bu tip veya sadece onlarla nefret ediyorum. Yani bu oyunlar hakkinda bu kadar özel ne? Size gizli nesneleri arama zevk olacak daha, kaybetti bir sey bulma duramazlar bir kisi iseniz, cinayetleri çözmek ve kayip sehirleri kesfetmek. Ve evet, bu bir saplanti haline gelebilir! Eger oynamaya baslamak kez geçerli oyun size sunuyor ve her zaman yeni ve daha eglenceli bir macera için bir arama olacak oldugunuz bütün gizemi çözmek kadar, sizi durduramaz. Yani bize arama ile size yardimci olsun, burada en yeni gizli nesne oyunlari bazi sunmak için gidiyoruz.

Atlantis: Eski Mucitler Gizemler – eski bir bilmece çözmek ve güçlü bir muska bulmak için Ana yardimci olun. , Tüm dünyada seyahat zor tuzaklari kaçmak, ve 3 gün içinde dünyayi kurtarmak.

Campfire Legends: Bebek Bakicisi – Lisa fazladan para ihtiyaci böylece bir bakici soran bir gazete ilani yanit verir. Ürpertici kosullar sekillenmeye olarak ne kisa sürede kolay para gibi geliyor ürkütücü bir arayan bir tehdit artan, hayatinin en korkunç geceye dönüyor. Bu hepsi sadece çikarci bir saka mi, ya da onu en büyük korkulari gerçege üzeredir?

Büyük sirlari: Nostradamus – onun maceralara büyük Michel Nostradamus katilmak ve Büyük Sirlari çözülmeye olarak Ebedi Gençlik Elixir kesfedin! Nostradamus’un günlügü sayfalari arasinda seyahat, ve dönemin ünlü insanlarla tanismak. Yeni bilgi ile kendinizi zenginlestirmek ve etrafinizdaki dünya hakkinda bilgi.

Nowhere Mektuplar – Audrey onu eksik koca bulmak Yardim! Gizemli kaybolan sonra, geride biraktigi tek ipucu Nowhere mektuplari! Dramatik ve hikaye büyüleyici, gizemli mektuplar, gizli nesneleri ton yiginlari, eksantrik karakterler Tanisma, esrarengiz yerleri kesfetmek ve Nowhere Mektuplar önemli ipuçlari bulmak!

Gizli Diaries: Floransa Ashford – Floransa Gizli Diaries ailesinin servet geri Yardim. Babasinin borcunu ödemek ve Ashford ailenin zenginlikleri yeniden amaciyla, Floransa Marquis Henry için kapalidir. Marquis zengin ve Floransa onunla evlenmek için yola belirledi. Marquis hakkinda gerçegi kesfetmek!

Ben tüm bu eglenceli gizli nesne oyunlari arasinda istedigini yaparken size yardimci umuyoruz. Peki bu oyunlari indirmek ve kendi ev güvenligi onlari oynarken zevk ve bunlari çözmek sonra gurur hissediyorum.