yemek oyunlari ile pasta ögrenmek

Çogumuz kek seviyorum. Bu kek sevgi ve zevk tatlilik vermek nedenle içindir. Birçok çikolatali kek tarafindan en sevilen, bu kek arasinda deneyebilirsiniz ancak farkli kek vardir. Çikolatali kek klasik çikolatali kek, kayalik yol, choco-muz veya çilek gibi, degisebilir. Bu kek tadi için degil, farkli sekil ve renklerde sekerleme ile gözleri için degil sadece daha çekici yapilir. Eger çikolata kek seviyorsaniz, çocuklar da onu seviyorum. Partiler ve vurgu kek ile kilik ile parti gelistirin. Eger magazasinda kek satin alabilirsiniz iken küçük misafirlerimiz sürpriz ve sevgi emek ile hayal heyecanlandirmak için çok deger. Eger kek tasariminda deneme istiyorum ama neden olabilir atik ve karisiklik tereddüt varsa, pasta oyunlari tasarimlar yapmaya çalisin. Bu online oyun ile, neredeyse kendi pasta yapmak ve yaratici küçük konuklarin istah uyandirmak için pasta tasarlayabilirsiniz.

Orada online çesitli yemek oyunlari ve birkaç bir pasta nasil ögretir. Sadece kek pisirmek için ve bir durumda da tatli olacak talimatlari takip etmek gerekir. Bir çikolatali kek yaparken, size 5 yumurta, seker 3 yemek kasigi ve un 4 bardak gerekir. Krema için, size Topingler zengin ve Kremaligini yapacak kaliteli tereyagi olmalidir. Bu pasta süslemeleri ya da bu is için bazi sekerler yerlestirmek için karakterleri kullanabilirsiniz.

Yapmaniz gereken ilk sey ön isitma için 350 derece Fahrenheit de firin oldugunu. Yag tereyagi ile pan ve bazi un ile serpin. Bu hamur pan yapismayacak sekilde yardimci olacaktir. Yapmaniz gereken sonraki sey yapmak için, bir kapta 5 yumurta ekleyin un, kakao, kabartma tozu ve tuzu eleyin etmektir. Kremali karisimi içine karistirin. Bu sefer, findik veya çikolata ekleyebilirsiniz. Tepsiye karisimi içine dökün ve 30 dakika firinda içine pisirin. Tabii ki, pisirme çevrimiçi hemen pisirir gibi 30 dakika bekleyin izin vermez. Firindan çikarin ve kek tasarimi baslar. Sadece hatmi ya da çikolata bit ile serpebilirsiniz ama ayni zamanda buzlanma üzerinde bazi krema eklemek için tercih edebilirsiniz.

Bazi online yemek digerleri nasil da buzlanma yapmak size ögretmek olurken hemen pasta yapmak izin verir. Buzlanma yaparken, bir kapta tereyagi koyun. Tereyagi eklemek ve yendi, pudra sekeri ve kakao elemek. Daha sonra vanilya ve süt karistirin olabilir. Bu sekilde, nihai sanal pasta var!

Eger gidalar seviyorum, özellikle de pisirme gerçekten eglenceli. Firin oyunlar ile kek firinda ve ilham nasil tadini çikarin!