yanilsama toz warcraft dünyasinin taslama

Çok kisi büyüleyici tesviye için istenir bir sey oldugu yanilsamasi toz eziyet etmektir. Bu makale yanilsama toz ve sonsuz özü (ve daha fazla sonsuz özü) her iki müzayede evi altin büyük kaynaklaridir çünkü ragmen onlarin büyüleyici kadar vasiflanma insanlar için degil sadece. Kendinizi büyüleyici yoksa bile sizin için malzeme büyüden kurtarmak olabilecek bir dostu büyücü varsa bu yazi yararli olabilir.

Illusion toz, bu malzemelerin ögütmek için en iyi yerlerden 5 kisilik örnekleri (veya 10 kisi UBRS düsünün eski maksimum düzeyde oldugu anlamina gelir önceden TBC büyüleyici malzemelerin en üst düzeyde olmasi için kullanilan sonsuz esans ve büyük parlak parçalari, hangi) gerekir. Eger eziyet bu tür düsünmelisiniz örnekleri olacaktir: Stratholme, Scholomance, Alt Blackrock Spire, Üst Blackrock Spire ve Dire Maul.

Her simdi ve sonra bu eski örneklerini çalistirma gerçekten hizli altin için iyi bir kaynaktir. Ancak bu biraz farklilik yok, birakarak yesillik oldukça edinecegim. Bunun yerine sanssiz bile çalisir hala çetelerin ve runecloth için gümüs hem de yagma olacak beri altin iyi bir anlasma almak için gidiyoruz. Ben önceki mesaj de söyledigim gibi, runecloth çesitli nedenlerden dolayi bir gelir kaynagidir. Ayri runecloth sizi de düsmesi kesin olan patronlarin gelen mavi ürün yok olacaktir. Kendinizi bir büyücü olmasa bile bu Mavi Esyalari her birinden bir kaç altin yapacaktir.

Kadar tesviye için malzemeler gerekmez bir büyücü iseniz daha iyi bir konumda olacaktir. Illusion toz Bu tabii ki oynamak ne sunucusuna bagli olarak biraz degisir etrafinda 1g her biri için satmak, ama genellikle onlari 70s-1.5g satiliyor olsun. Büyük parlak parçalari genellikle 7g için 1.5g etrafinda her yerde kadar satmak ama bu fiyatlari düsmeye veya oldukça hizli ve sik sik artis fark ettik. Bu durumlarda gelen büyük para makinesi esanslar vardir. Daha büyük bir sonsuz özü her yerde 12g-19g arasinda satmak.

Eger maksimum düzeyde degildir ve size tabii ki biraz yavas ama bonus taslama sirasinda deneyim elde edilmesi it’sa, çok bu yapabilecegini tesviye ederken büyüleyici için illüzyon toz ögütme sonra iseniz. Tercihen yüksek spawn orani ve çetelerin bir grup, lardan bir yer istiyorum böylece ayni zamanda kumas olsun. Sahsen siz yapabilirsiniz çok basarilari üzerinde çalismaz neden de bir avantaj olarak temsilcisi olsun bu yana bu amaçla Winterspring içinde furbolg köylere gibi. Dogu Plaguelands taslama için çok birkaç iyi yerlerde var. Ben sahsen orada gibi noktalar Plaguewood ve Zul’Mashar vardir. Bazi çetelerin burada da böylece Winterspring itibaren ayni yarari elde Argent Dawn ile temsilcisi ögütmek için kullanilabilir ögeleri birakin.