Xbox Live ücretsiz degil neden

Zaman içinde bir noktada, Xbox 360 Microsoft herhangi bir konsol platformu için online oyun lider oldu. Için onlar baska hiçbir sistem ne teklif ederken, birlesik bir Arkadaslar listesinde, video ve sesli sohbet, üstün bir çevrimiçi pazar ve istikrarli bir çevrimiçi deneyim. Zaman ilerledikçe Yine de Xbox 360 yetismeye gibi Playstation 3 gibi diger online oyun sistemleri görmek, bir Altin abonelik cazibesine çekiciligini kaybetmeye baslar. Playstation 3 ile yavas yavas tam online potansiyeline ulasan ve henüz Ücretsiz Xbox Live yok neden bu zor ekonomik zamanlarda biz merak birakilir.

Hadi burada bazi karsilastirmalar yapmak. Biz zaten Xbox Live en iyi online bazi özellikleri sundu biliyorum. Ama biz Xbox Live Gold abonelik satin almak için seçtiginizde için tam olarak ne ödüyoruz? Öncelikle Xbox Live Gümüs ve ayni zamanda Playstation 3 ücretsiz sundugu özellikleri ile sunulan özellikleri çikarmak gerekir disari Bu anlamak için. Henüz Ücretsiz Xbox Live yok neden bu da gösterir.

Resmi Xbox web sitesine göre, Altin abonelik bazi özellikleri sunlardir:
1) Çok oyunculu oyunlar: maç ve birbirleriyle yarisirlar veya genis maceralar ile co-op oyun bir çok içine arkadaslarinizi davet edin.
2) Pazari: Gold üyeler oyun eklentileri, demolar, römorklar, video ve daha fazlasini seçmek için erken ve özel erisim olsun.
3) TrueSkill çöpçatanlik: oynadiginiz her siralarda oyun için, TrueSkill beceri düzeyi için en uygun bulur.
4) Taraflar: Xbox LIVE Parti içine bir grup arkadasiyla davet, o zaman tüm oyun katilmak ve oynamak ve birlikte sohbet edebilirsiniz.
5) Oyun geribildirim: Eger çevrimiçi oldugunuzda bir sonraki (ya da kaçinin) oynamak isteyen oyuncular seçmek için geri besleme sistemi kullanin.
6) Izle Netflix film: Ayrica Netflix ait Xbox LIVE Gold üyeler akisi filmleri Netflix kapsamli kütüphane izleyebilirsiniz ve TV hemen hiçbir ek ücret ödemeden kendi konsol üzerinde gösterir.
7) Gamer Profil: online itibar ve görmek arkadaslariniz için basarilari sergileyin.
8) Avatar: çevrimiçi kimliginizi temsil eden özel Avatar paylasin.

Yani burada biz bir Xbox Live Gold abonelik ana satis noktalarindan bazilarini görmek. Ancak, puan bir, iki, bes, yedi de ücretsiz Playstation 3 bulunabilir. Biz Playstation 3 Ev eklerseniz Ayrica, gelin 8 Xbox Live ve Playstation 3 sormak kim bagli olarak Avatar bölümünde üstünlük olabilir için özel degildir. Bildigim kadariyla Pazari ile ilgili olarak, Xbox Live Silver üyeleri hala ücretsiz Pazari erisebilirsiniz ancak bazi içerige erken erisim almazsiniz. Simdi sadece puan üç, dört ve alti ile birakilir. Bu kullanici tabani gibi diger seyler faktoring olmadan, biz esas olarak diger online oyun hizmetleri bulunamiyor üç özellik için ödeme birakilir.

50 $ bir yil için üç online özellikler. Bu para büyük miktarda olmasa da, bu fiyat noktasinda gerçekten hakli mi? Belki bu Xbox Live ilk olarak 2002 yilinda geri tanistiginda geri böyleydi ama ücretsiz ayni bazi özellikleri sunan diger rakip varken bu argümani hala yapilabilir hissetmiyorum. Bu tüm bunlara ragmen, ben oyun ücretsiz Xbox yakin zamanda Canli alacaksiniz beklemeyin. Sürece kullanicilar ödemek gibi, Microsoft sarj devam edecektir. Playstation 3 oyun online oyun açisindan daha yakin Xbox 360 için çekmeye devam ediyor henüz ben yardim edemem ama saglanmaktadir oldugumu hizmet sorgulamaya. Belki de biz, kullanicilarin, bizim Xbox Live Gold abonelik disinda biraz daha beklemek baslar zamani. Bu bir indirim ya da daha fazla online özellikler seklinde gelir mi, bunu Microsoft ödeme tutmak bizim için tesvik çesit sundugu zaman oldugunu düsünüyorum.