xbox kinect macera oyunlari

Xbox Kinect Adventures oyunu diskin macera bir dizi ile geliyor. Bir Kinect Macera büyük ve daha iyi ödüller kazanmak için firsatlar saglar faaliyetleri ilgili bir dizi. Bir faaliyet türü (örnegin Ralli topu mahkemeler oynamak gibi) ve bazen faaliyetlerinin bir seçim (örnegin Nehri Rush rafting ve daha sonra Ralli top oynama gibi) içerir, bazen bir Kinect macera sopa. Her iki durumda da, tamamlanmasi ve macera coveted Uzman Xbox Kinect Maceraci durumu ulasmak için bir adim daha yaklasiyoruz!

Kinect Ralli Ball – Bu gibi oynadi: önünüzde bir pozisyonda top havada yüzen, var. Uzan ve vurmak. Herhangi bir vücut parçasi kullanin. Eger oyun birden çok toplari var bu tür bacaklar gibi eller, daha fazla kullanin.
Kinect Nehri Rush – nehir acele olarak, yan-yana ve atlama hareket ettirerek vücut ile bir sal kontrol.
Kinect Refleks Ridge – dayagi çalistirmak için hazir misiniz? Daglarda gizlenmis essiz bir yüksek irtifa uygunluk testi için macera ekibi tarafindan insa orijinal engel makine oturur. Hatirlanmasi gereken önemli sey: Eger bir engel size yol çikmak geliyor gördügünüzde! Bunlari toplamak istediginiz isaretçilerine hariç. Sen,, ördek atlamak sag, sola adima adim, ve zaman zaman refleks refleks sirt zihin ve beden zor bir testi yapmak, engelleri kaçinarak ederken sezgilere aykiri olabilir, kadar ulasabilir ve isaretçilerine kapmak zorunda.
Kinect Uzay Pop-Su kabarciklari havada yüzer ve bu nedenle yapmak. Vücudunuz ile dokunarak kabarciklar pop. Onlar kanatlari iseniz olarak uçmak için sadece kollarinizi flap. Sola veya saga tasimak için, sizin avatar yerden olsa bile, sola veya saga adim. Inmesi için, kenarlarinda kollarinizi indirdi. Yerden hover, düz taraf için, hala kollarinizi tutun.
20.000 Kaçaklar Kinect – balik daha yakindan bakmak istiyorum, ama onlar rasathane cam alay delik tutmak! Bu odaya sizinti suyu tutmak için tüm vücut parçalari kullanmaniz gerekir. Bir sonrakine geçmek o zaman takmak için bir sizinti üzerinden ellerinizi veya ücreti (veya bas veya diz) tutun ve. Birden fazla sizinti bir çatlak ile bagli iseniz, çatlak mühür yol tüm çekmek zorunda. Ve isaret çatlaklar puanlari sabitleme.
Kinect Adventures Oyun bir arkadasi ile daha eglenceli, neden oynamaya davet etmiyorsun? Kinect Adventures bir oyuncu olarak deneyim yansitir. Eger yasam heykeller özellestirmek, ancak oyun olarak Kinect oyun resimlerini alir degil sadece. Ayrica saldirganlardan sohbet ve Xbox Live basarilari gösterecekler.