Xbox için görev siyah ops çagrisi gerçek deal_ olan

call of duty; Birinci kisi tetikçi oyun çarçabuk popülerlik kazanmaktadir. Activision Duty oyun Call öncülük etti. Ilk olarak, Modern Warfare ile Xbox, PS2 ve PS3 ve Wii gibi diger oyun sistemleri için genisletilmis sonra burada PC için Call of Duty oldu. Bu dizi daha Duty oyun Call of, yüksek talep nedeniyle izledi. Bu oyunlarin en yeni ve en son COD Black Ops oldugunu.
görev ipuçlari aramak: Oyun Duty oyunlari diger Call of karakterizasyonu birçok alir. Tabii ki bir first person shooter oyunu ve görev çagrisi cevap asker vardir. Sen, ayakta Crouch, veya asagi yalan ve sagligi gözlem için her zaman gösterilir olabilir. Bu silah çok seçenek ve bazi özel bir pop zaman savasta basari elde etmek için gerekli olan zaman kadar yapabilirsiniz. Görev siyah ops Xbox 360 oyun arama için her kampanya yapilmalidir ve takip etmek için görüntülenir özel hedefleri vardir. Bu hizli hareket, harika grafikler ve eylem harika sahneleri bir oyundur. Herhangi bir oyun oyuncu Call of Duty en son taksit ile savas saat harcamak mutlu olacak.
morina siyah ops: oyun temelleri ve görev siyah ops Xbox 360 çagri özellikleri: Kampanya – Ayar Soguk Savas sirasinda Vietnam oldugunu. Nazi Zombies – savaslar için zombi güçlerin sonsuz dalgalari vardir. Çoklu oyuncu – Bu, tüm oyun biçimleri dahildir. Bölünmüs ekran sadece Xbox 360 özellikli. Silahlar – O dönemin olanlari içerir silah tam bir dizi var. Bu silahlarin örnekleri AK-47, M16, Komando Sig saldiri tüfegi ve bir balistik biçak içerir. Asagidaki gibi bu oyunda birçok Perks vardir … Duvarlar, Silahlar sinif seçimi, Silah ekleri ve çesitli kamuflaj seçenekleri, dürbün agi özellestirme nüfuz.
Görev siyah ops Xbox 360 çagrinin en ilginç özelliklerinden biri de savas egitimdir. Bu özellik, çok oyunculu çekirdekten silah siniflari kullanarak düsman AI botlar mücadele saglar. Örnegin, düsman mücadele için kendi seçtiginiz harita üzerinde savas egitimi ve mücadele için M16 tüfek seçin.
Görev siyah ops Xbox 360 çagri oynamistir birçok kisi bunu tüm serisi disinda en iyi tek kisilik kampanya vardir ve Duty serisi Call önceden taksit çok daha iyi ve çok daha fazlasi hikayesi araya oldugunu söylüyorlar. Bu hissediyor bu kadar su anda disinda en iyi ilk kisi savas aticilar bir CoD oyunu bir hale ama görev siyah ops Xbox 360 aramak için bol eklendi sey degisti degil ki diger oyunlara çok benzer oynanis açisindan ve hikayesi açisindan hem de oyuncuya her zamankinden çok daha iyi.