Xbox 360 slim arti kinect

Geçen yildan bu yana, Microsoft yavas yavas bize de mükemmellestirmek yepyeni proje ile ilgili her türlü gizlice peeks veriyor. Eskiden “Proje NATAL” olarak tanimlanan, yenilikçi oyun konsolu günümüzde Xbox 360 Kinect markali olmak kadar sona erdi. Microsoft’un Kinect aslinda Xbox 360 konsolunda her türlü uyacak Nintendo Wii sistem ile karsilastirildiginda daha gelismis bir çok eklenti bir hareket kontrol sistemidir. Kinect oyuncular hareket ve herhangi bir oyun denetleyicileri olmasi gerek yok oldugu bir yol tarafindan kontrol edilen bir oyundur.

Microsoft tarafindan Xbox 360 ile ilgili yeni gadget su anda sistem için en iyi arkadaslari arasinda yer aliyor. En yeni E3 video oyun kongre sirasinda resmen ortaya ve dagitim önemli bir basari var oldu. Kinect için Yeni gelecek oyunlar medya her yerinde bu gadget atifta etrafinda gidiyoruz birlikte yapiminda zaten. Ben zaten Kinect açisindan ve nasil Xbox 360 yardimci olacagim hakkinda bilmek özelliklerin birkaç bakarak ise baslamak istiyorum.

Xbox Kinect Xbox 360 herhangi bir degisiklik çalismasi gerekir birincil izleme kamera TV etrafinda yer olacak. Kinect yerlesik algilama ünitesi, sizin 3d vücut hareketleri takip kullanicilar için yüz “tanima” yürütmek ve hatta ses komutlari anlayabiliyorum. Bu video sistemleri yakalama hassas bir hareket istihdam bu EyeToy için gelistirilen teknolojilerin Sony kullanarak çalisacaktir. Bu kamera arkasindaki bütün fikir oyuncu izlemek ve daha sonra oyun ile senkronize etmektir. Orada bir denetleyici için bir ihtiyaç degildir ve tüm vücudunuza ile eglenecegiz gibi, bu bir video oyunu oynarken en gerçekçi yolu biri olmalidir. Bu, o sistem için özellikli olmaktir oyunlar belirtilen ek olarak E3 2010 önceki kazanilmis ilk bilgi oldu.

Xbox Kinect size Wii ile yapamayacagi pek çok sey yapabilirsiniz tüm sonra, sadece bir aile oyun konsolu daha fazladir. Garip, zaten Amazon birkaç oyun basliklari satin alabilirsiniz ama Kinect Kasim 2010 yilina kadar sunulmaz. Xbox 360 grafik ile birlikte Sabit Disk genellikle çok daha iyi çok daha iyi bu iki aile oyun için yapim, Nintendo Wii ile ilgili olanlar karsilastirilir. Kinect dolayisiyla da sürekli sarj unutun, herhangi bir pil yok, bu gerçekten PS3 oyun konusunda endiselenmenize gerek yok bir sey, ama Xbox 360 oyun için çok can sikici bahis. Eveyone bu Nintendo Wii katil olacaktir nasil söylüyor, ama benim süphelerim var. Degil her aile gibi temel olmayan oyun meraklilari yeni bir sistem elde etmek isteyen ve bunun için 200 dolar eklenti çünkü Microsoft, büyük bir risk alir. En iyi sey, uzaktan kumanda olmadan oynayabilirsiniz olarak çocuk sahibi ve genellikle bir sey dökmek veya kaldirir kiracak olanlar için, simdi endise etmesine gerek olmayacak olmasidir.

Adil olmak gerekirse, Microsoft, oyun konsolu dünyasinda son zamanlarda biraz gerisinde kalmisti ve onlar plakasina ve Xbox Kinect ile hizlandirdi hakkinda zaman, onlar idam ettik tam olarak, bence bu. Wii elinde sinirli olmak kalirken Kinect ve Nintendo’nun saglik ve fitness araçlar aslinda farklidir, oyuncularin tüm vücut kolu denetleyicisi olarak kullanilan ve ayni zamanda sistem sanatçi sesine sadece duyarli degildir olabilir, neredeyse, somatosensoriyel omnibearing edilir kontrol. Bu hatalari vardir ve hatta küçük küçük sorunlar görüldügü ve gibi tüm bu malzeme ile piyasaya taze gizmo her türlü satin merakli tekno-holics ilk ürün satis saldiri aksine, kanit sürekli satis yapilmaz kalir olsun. Ben etkinlik tür Sony ve Nintendo arasinda neler olabilecegini bilmiyorum, bu bir oyun sirketi savas muhtemelen büstü gibi görünüyor. Böylece, daire 4. takvim Kasim ve video oyun geliyor nesil için tüm set olsun!