Xbox 360 seçkin aksesuarlar en oyun deneyimini gelistirmek hangi

Orada tüm oyuncular için çok iyi bir haber var, Microsoft çok yakinda d-pad farkli bir yeni bir Xbox 360 denetleyicisi baslatacak! Yani, bu piyasada ulastiginda bu kontrolör satin planliyoruz? Sadece bir denetleyici, ancak genel oyun deneyimini arttirmak yardimci Xbox360 aksesuarlari yükler bulacaksiniz. Ama bu aksesuarlar ne olurdu herhangi bir düsünce var mi? Aksi takdirde, asagidaki paragraflar en iyi Xbox 360 aksesuarlari ile ilgili bir kavram olmasi okumaya devam.

Xbox 360 üç birim tasarimlarinda pazarda sunulmaktadir – “Arcade”, “Pro” veya “Premium” ve ayni zamanda “Birinci sinif” veya “Elite”. Bu birimlerin her biri ile oyun deneyimini gelistirmek için, video için özellestirme, web kamerasi konusmak için, Gamercize, dans paspaslar ve kulaklik sohbet için yüzeyler gibi aksesuarlar satin gerektigini.

Bununla birlikte, oyun konsolu sagladigi tam faydalanmak için, size bir kaç sey satin düsünmek gerektigini. Bu bilesenler satin alma genel oyun deneyimini gelistirmek olacaktir. Örnegin, son derece bir HDTV üzerinde oyun oynamak önerilir. Ayrica Xbox canli erismek için genis bant internet baglantisi olmasi gerekir.

HDTV: Yeni nesil grafik gerçek etki elde etmek için, bir HDTV yüklemek gerektigini. Eger ciddi bir oyun var mi? Sonra HDTV gitmek için bir yöntemdir! Görüntü ve ses efektleri çok daha iyi en kaliteli yüksek çözünürlüklü teknoloji oyuncular arasinda sicak bir favori yapar.

Mutlaka, internet üzerinden oyun oynamak için seviyorum arkadaslarinizla baglanti ve genis bant baglantisi üzerinden oyunlara katilmak istiyorum: Net Genisbant. Olsa da, oyun konsolu tam konsollari tam özellikli, tek oyuncu deneyimi saglamak, ancak, oyun potansiyelini kullanmak için, Microsoft’un Xbox Live hizmeti için kayit gerekir.

Genel oyun deneyimini gelistirmek için bu bilesenleri yaninda, sen deneyimli oyuncular tarafindan gerekir gerekenler olarak kabul edilir 3 Xbox 360 aksesuarlari bulabilirsiniz. Sadece sizin oyun seviyorum bu vaka üzerine atlamak degildir.

Kablosuz kumanda: Bu denetleyici oyun konsollari için en önemli aksesuar olarak kabul edilir. Yani, 1 satin alma kaçirmayin.

Kablosuz kulaklik: Eger oyun üzerinde tam kontrol var olsa da, bu kablosuz kulakliklar ayni anda arkadaslarinizla konusmak için izin verir.

Görüs kamerasi Canli: Xbox 360 canli görüs kameralari oyuncular resimler ve görüntülü sohbet çekmek için izin verir. Bu diger gelismis oyun özellikleri bu fotograf ve videolari kullanmak mümkündür.

Eger almaniz gerekir o kadar çok kritik Xbox 360 aksesuarlari kesfedeceksiniz biliyorum Simdi, güvenilir bir magaza arayisi içinde olmalidir.