Xbox 360 sadece bir video oyunlari degil

Xbox 360 sadece bir video oyunu mu? XBox 360, yine de, kullanicilarin su anda alisik oldugunuz uzak herhangi bir oyun sistemine göre gider. XBox 360 oyun hitap eden degil, tüm ev eglendirmek için donatilmis bir tamamen fonksiyonel, genis bant bagli eglence aygiti gibi ekstra.
Orijinal XBox (360 sadece 7,7 £ az agirliginda) daha küçük olsa da, bu sürümü küçük bir paket anlasma içinde çok sik özellikleri paketleri. Hiç de kisisel bir HDTV edersek, gerçekten gelismis grafik özellikleri ve ön cam (16:9) biçimi destegi takdir yetenekli olacak. Tabii ki, konsol da sik televizyonda gerçeklestirir, ancak grafik derinligi çok daha gelismis televizyonlarda özellikle çarpici olacak. Xbox 360 bir ATI grafik islemci ve gömülü DRAM 10MB tasir. Bu kurulum XBox 360 gerçekçi grafikler en büyük saniyede kadar milyon 500 olarak üçgen çizebiliriz.
XBox 360 ünitesi de XBox oyun gibi siradan DVD oynama çift niyet hizmet veren bir 12x çift katmanli DVD Rom sürücüsü tasir. Büyük ev tiyatro uzmanlik ve gerçekçi bir oyun için surround ses için ekstra yardim da bulunuyor.
Oyun kaydetmek ve diger medya depolama için, istege bagli olarak da orijinal XBox oyun ile XBox 360 geriye dogru uyumlu olusturmak için hizmet veren bir 20GB harici sabitdisk satin almak mümkündür.
XBox 360 de XBox canli (çesitli lezzetleri mevcut) kendi genis bant baglantisi üzerinden baglanmak müsterilerine izin dahili Ethernet portu ile oyun ve video çesitli ötesine geçer. XBox Eger, World Wide Web daha fazla ikamet ses ve görüntülü sohbet kullanimi ve, Xbox için ek güzellikler için ödeme, söylemeye gerek yok oynamak için izin verecektir bulunur. Ayrica ethernet baglantisi, istege bagli olarak mevcut kablosuz ag entegrasyon için normal kablosuz 802.11 protokolüne uygun kablosuz adaptörler satin almak mümkün olacak. Diger bilgi aktarimi görevler için, dijital fotograf, dijital filmler ve müzik yükleme gibi, entegre USB 2.0 baglanti noktasi kullanabilirsiniz. Bu özelliklerin çogu, bu dijital dosyalarin tüm akisi pasta bir parçasidir.
Görmek mümkün oldugu gibi, XBox 360 herkes için bir bir sey saglar. Çocuk (yas uygunlugu için oyun oranlarini kontrol) fütüristik oyun yeteneklerini zevk alabilir ve anne ve baba dosya paylasimi, müzik ve video streaming ve ikamet tiyatro özellikleri zevk alabilirsiniz.