Xbox 360 oyun önizlemeleri

sirt yarisçi 6

Normal Sony platformlari ile baslatti bir oyun olarak, bu yeni Ridge Racer Microsoft için büyük bir ektir. Yeni veya benzersiz bir sey yok, Ridge Racer fanlar Xbox 360 yüksek çözünürlüklü en sevdikleri yarisçi oynamayi seviyorum olacak iken.

Xbox 360 Ridge Racer 6 yaklasik otuz parça toplam ve en az 130 daha araba (bu sekiz “özel makineleri” dahil oldugu) olacak, bunlar oyunun tek oyuncu “Dünya Xplorer” modunda açmak gerekir. Bu modda her yaris büyük, düzensiz sekilli haritada bir altigen olarak gösterilir; oradan size ilerleme olarak oyun araciligiyla kendi yol almak mümkün olacak.

Bu isterseniz olaylarin çok sayida atlamak mümkün olacak anlamina gelir, ancak, haritada bonus simgeleri çevresindeki tüm yarislari kazanmak kez erisebileceginiz unlockable ögelerin varligi ile bundan vazgeçilmistir.

Oyun yeni araba ve parçalar yer alacak, kontroller son PSP oyun kapali dayanir, bu iyi bir seydir. Örnegin, ayni üç seviyeli artirmak metre var ve bir 360 etrafinda araç dönmeye egriler içine yönlendirmek ve bunlar araciligiyla yolda göstermek tersine çevirmek mümkündür. Oyun süper artirir yakit için kullanilan dogru tetik ile Xbox 360 denetleyicisi ile çok iyi oynuyor.

Ridge Racer 6 Standart yarislari on dört araba toplam övünme, ancak daha önceki oyunlarda, bazi durumlarda kafa bazi çok zorlu muhalefet baskani karsi çikacaklar. Sinif 1 Ridge Racer 6 dört siniflarin en yavas olacaktir. Hizi önemli ölçüde yavasladi ama yine de saniyede oyunlar 60 kare hiz sayesinde iyi bir anlami yoktur edilecektir. Eger otomobilin azot sistemi kullaniyorsaniz özellikle belirgindir. Sadece PSP sürümü oldugu gibi köseleri etrafinda sansasyonel slaytlar ile vurgulanir. Sonra birçok farkli kamera açilari ile tüm büyük kizak ve slaytlar gösterdi büyük koymak için tedavi edilir yarisin sonunda.

Ridge Racer 6 Diger oyun modlari çevrimiçi rekabet esas odak ve online yarislarda, hem de bir lider kurulu kullanarak bu dünyanin her yerinden oyuncularin karsi en iyi yaris kez maç saglayacak küresel bir zaman saldiri modunda kafa isi içerecektir sistemi.

Diger yeni nesil oyun oldugu gibi, grafik nasil görünecegini bir soru var. Ridge Racer 6 durumunda bazi küçük sorunlar vardi. Arka plan olarak bazi yarisçilar gibi ayrintili degildi, ama bu büyük bir odak noktasi olmamisti. Orada bazi büyük ile birlikte her zamanki uçak ve helikopterler yeterli bazi pürüzlü kenarlari arcross arabanin üst vardi, ama baslamadan önce gitmek için birkaç hafta ile sorunu bu magaza vurur zaman çözülecegini oldukça emin raflar.

Xbox 360 baslatmak gün yarisi oyunlari dolu. Most Wanted, Test Drive: Unlimited, Project Gotham Racing 3, Tam Otomatik ve Ridge Racer 6 ve hepsi yaris dolar için çalisiyoruz Need for Speed ??gibi. Ridge Racer gördükten sonra bu yaris tarz kesin bir kazanan oldugunu hissettim.

Bu oyun ayni anda en az 10 oyuncu destekleyecek ve yeni içerik Xbox Live Marketplace sistemi ile satisa sunulacak söylendigini belirtti. Su anda size ekstra mal ya da oyunun satin alma ile birlikte özel bir bonus olmasi durumunda ödemek zorunda kalacak eger gibi hiçbir kelime yoktur. Kasim ayinda çikmasi planlanan Ridge Racer 6 özelliklerinden çogu henüz itibariyle henüz sonuçlanmamistir.