Xbox 360 büyük multiplayer online canli

Pong günlerde, bu gün hafife aldigimiz tüm video oyunlari hayal etmek zor olurdu. TV tarafindan kaydedilen olan bir hasir üzerinde el, yüksek teknoloji, dans. Bu gerçeküstü görünüyordu olurdu.

Peki, gerçeküstü gerçek haline gelmistir ve video oyunu devrim en yeni üyesi Xbox 360 Canli, daha önce video oyunlari hakkinda anladim sey geçti gerçekten multimedya, çok oyunculu bir deneyim.

Birçok kisi bir arkadasi ile video oyunlari oynamak gibi olsa da, büyük ölçüde bir tek, tek bir faaliyet olarak görülmektedir. Fakat video oyunu sanatçisini Xbox Live 360 ??ilavesi ile, her sey sosyal geç ‘kickin vardir.

Basitçe söylemek gerekirse, Xbox 360 Live Xbox veya Xbox 360 video konsol kullanarak bir online oyun hizmetidir. Bu servise abone, ve sonra veya dünyada arkadas ya da diger oyunculara karsi oyun oynayabilirsiniz. Bu hizmet için etkin 100’den fazla Xbox oyunlari, ve en az “Xbox 360 farkinda Canli” tüm Xbox 360 oyun bulunmaktadir.

Ne Xbox 360 Live hakkinda en çarpici var baskalariyla iletisim hangi yöntemdir. Ya oyun sistemi ile birlikte veya ayri olarak satin olan bir kulaklik sayesinde, arkadaslariniz veya diger oyuncular ses ya da kisa mesaj olabilir. Eger tarihinde imzalanan olsa da, hatta onlar oynuyor ve ne seviyede ne oyun söyleyebilirim ölçüde, arkadaslariniza ne yaptigini görebilirsiniz.

Gerçekten, bu baban Atari degildir.

Yani, oyunculari bu ilginç formda nasil alabilirim? Ilk olarak, bir Xbox 360 video oyun sistemi kendi gerekir. Daha sonra bu servise abone olmaniz gerekir, ve özellikleri göz önüne alindiginda, sasirtici derecede uygun oldugu.

Xbox 360 canli abone olmak için çesitli yollar vardir. Eger altin paketi (en popüler) seçerseniz, alabilirsiniz:

– Online multiplayer oyunlar erisim
– Xbox 360 içerik ve diger indirme erisimi karsidan yükleme imkani
– Arkadas listesini yönetmek için Gelistirilmis yetenegi

Nasil bu hizmetleri satin alabilirim? Birkaç yolu vardir. Bir magaza (red ve iadeler ile su anda) bir paket satin alip yükleyebilirsiniz. Ayrica onlara zamanla kartlari satin alabilirsiniz.

Örnegin:

– Sen yaklasik 20 $ için yaklasik 50 $ veya 3 aylik abonelik karti için 12 aylik bir Xbox 360 Live abonelik karti satin alabilirsiniz.

– Eger 3 aylik prim altin paketi satin alirsaniz, bir kulaklik, 3 aylik altin üyelik, 100 Microsoft noktalari ve Xbox Live arcade oyunu, polemige girmek alirsiniz. Bu maliyeti yaklasik 40 $ ancak su anda bir 10 $ indirim vardir.

– Büyük baba için gidin ve 12 aylik prim altin paketi satin alin. Bu, 12 aylik üyelik, Xbox 360 kulaklik, Xbox Live arcade oyunu, Bankshot Bilardo, ve 200 Microsoft puan alirsiniz. Bu maliyeti yaklasik 70 $, ancak su anda 20 $ indirim vardir.

Eger bir üyelik için ödemek istediginiz emin degilseniz, size abone olmak istiyorsaniz karar vermeden önce hizmet denemek saglayan ücretsiz bir 48 saatlik deneme teklif vardir. Herhangi bir ücretsiz deneme gibi, bu sizin için dogru hizmet olup olmadigini karar vermek için harika bir yoldur.