Xbox 360 bebek bakimi

Xbox 360 bakim rehberi / ipuçlari

Uzun bir süre için Xbox 360 oyun tadini çikarmak istiyorsaniz, bu iyi bunu dikkat çekmek önemlidir.

Asagida benim Xbox 360 Bakim Kilavuzu izleyin ve tamir için para ödeme riskini en aza indirmek, böylece, Xbox 360 için ayni seyi.

Xbox 360 konsolunda yer

1. Açik, açik alanda Xbox 360 yerlestirin.

2. Altindaki bölgede, Xbox 360 konsolunda koymayin:

– Yumusak bir kumas yüzeyinde, zaman içinde olarak, konsol tarafindan üretilen isi kumas üzerinde bir delik birakabilir
– Ayni zamanda isi üretir baska bir cihaz üzerine.
– Sicak ve soguk hava süreci olarak Yakindaki bir klima havalandirma, sizin ünite içinde yogusma üretir. Xbox 360 anakart su üretimi düsünün ve mutlaka sonuçlarini bilir.

3. Xbox 360 güç tugla da uygun havalandirma ile açik bir alanda yerlestirilmelidir. Örtün ya da konsol arkasina koymayin.

Xbox 360 genel ipuçlari / bakim rehberi

Ben benim gibi bir yatay konumda Xbox 360 yerlestirerek tavsiye ediyorum. Istikrar unsuru burada yer geliyor. Yatay pozisyonda, Xbox 360 düsme ve dahili bilesenler zarar verme riski azaltacaktir. Dikey veya Yatay yerlestirilmis, ancak zemine dogru vurma riskini en aza indirmek ister hava akimi orada pek bir fark.

Bir oyun çalisirken, Xbox 360 konsolunda konuma tasimayin. Xbox 360 yerde disk tutmak için herhangi bir mekanizmaya sahip degildir. Hakkinda konsol hareket ederek, disk çizik alma sansini artirmak. Zamanla, disk okunamaz hale olabilir.

Xbox 360 konsolunda yumusak, temiz bir bez yakin tutmaya çalisin. Havalandirma panelleri sikismis kir ve tozu temizlemek için kullanin. Xbox 360 açmak ve ayni zamanda havalandirma iç alanini temizlemek için Xbox 360 Onarim Kilavuzu kullanin. Xbox 360 o kadar temizlemeden önce kapali oldugundan emin olun.

Ayrica küçük bir masa fan satin almak ve Xbox 360 için bazi sogutma saglamak için seçin. Sadece akisini bozabilir ve Xbox 360 için daha fazla isinma neden olur Ancak, sicak hava disari akar alanda koymayin.

Xbox 360 iç bakim rehberi

Ben çok konsolun iç kismi temizlemek için Xbox 360 Ultimate Bakim Seti satin almak için tavsiye ediyorum. Bu kit asagidakileri içerir:
– DVD Lazer Lens temizleme diski
– Disk Tamir Takimi, yumusak bir temizleme bezi ve disk onarim sivi içerir
– 7 Gerçekçi tamamen 3D animasyonlu ekran koruyucu

Adim kilavuz Xbox 360 Onarim Kilavuzu adim kullanarak, Xbox 360 konsolu açin ve anakart, sogutucu ve fanlar tozu silebilirsiniz. Ayrica toz emmek için elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Xbox 360 oyun bakim rehberi

– Her zaman bir vaka halinde oyun diski yerlestirin. Disinda birakirsaniz, yüzey daha sonra Xbox 360 DVD tepsisi içinde toz ve enkaz katacak toz, toplayacaktir. Bu ile, ayni zamanda disk her zaman böyle temiz oldugu gibi, Disk Hata mesaji önleyecektir.

– Arkadaslariniza etrafinda disk ödünç çalisin. Inan bana, arkadaslar uygun durumda geri disk dönecektir. Benim bültenine abone, ben oyun disk kopyalama ve ucuz arkadaslariniza satmak için nasil ögretecektir. Bir sonraki oyun satin almak için fon hangi yani bu yöntemle para kazanmaya baslayabilirsiniz.

Daha fazla Xbox 360 Sorunlari hakkinda bilgi ve nasil bunlari düzeltmek istiyorsaniz, tiklayin

iyi sanslar oyun!

makale kaynak: http://ezinearticles.com/?expert=nirmal_singh_dhanoa