wow harika dünyasina kisa bir rehber

Insan her gün binlerce Warcraft hesap oturum ve varolan en büyük MMORPG bir online fantezi alanda onlarin arkadaslari katilin. Warcraft evreni ilk ilk Warcraft oyun ile 1994 yilinda ortaya çikmistir. Hizli ve yapimcilari bir adim daha ileri almaya karar o kadar popüler olan diger iki Warcraft oyun geldi.

Online oyun dört yil son Warcraft tek oyuncu geçti. Warcraft III görülen yarislari kirip ve Azeroth savas parçalanmis olmasina ragmen yarislari dinlenmek için zamanimiz yok.

Tekrar daha fazla yikim ve savasa neden hazir beklemek yatan yeni ve eski düsmanlari vardir.

Warcraft evreni artik bilgisayariniza indirilir tek basina bir video oyun ortamidir. Onun artik kendi varlik oyuncular milyonlarca için kanallar olarak hareket büyük bilgisayar sunucularinda ayri bir dünya olarak mevcut. Azeroth fantezi dünyasina girmek için size internet genis dünyasina girmek gerekir. Warcraft evreni artik sadece çevrimiçi var olan bir sanal dünyadir.

Azeroth, Warcraft dünyanin sanal dünya, suanda online konumundadir. Bir Yogun Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG) olan World of Warcraft tüm gezegenin dört bir yanindan gelen 11 milyon aktif oyuncu olmasina izin verir.

Eger Blizzard hesabiniza giris yaptiginizda daha sonra Warcraft ortaminda bir ve diger ilgi çekici gerçek binlerce insan var bir sunucu katilin.

Oyunlar bu tür oynama kisisel tarzi bagli olarak Warcraft alanda 4 farkli olanlar oldugu gibi katilmak belirleyecektir. Oyuncular ayrica bugün mevcut pek çok diger MMORPG aksine, kendi hizlarinda oyun oynayabilirsiniz.

Warcraft iki hizip Horde ve Alliance vardir. Daha sonra on farkli olanlardan bir yaris almak ve karakter bir sinif vermek – daha on farkli siniflardan. Eger avatar olusturulur ve oyun oynamaya baslamak ne zaman size güç için karakter yardimci ve Müzayede Salonunda mallar satarak bazi çok ihtiyaç duydugu altin kazanmak için bazi meslekler almak için firsat var.

Warcraft evreni içinde dolasan birkaç farkli modu vardir. Bir arkadasimla, çalistirmak veya aksama bir yolculuk yürümek. Ancak, seviyeleri yükselmeye zaman epik bir montaj almak ve gökyüzünde etrafinda uçabilir!

Oyun oynarken sadece düsmanlari öldürmek ve daha yüksek bir seviyeye için çaba yok. Hikaye oynamak gibi izlerken ve gerçekten ilginç ve büyüleyici interaktif bir deneyim yaratiyor.

Sözleri oyun hakkinda çok sey de pek çok uzman oyun kariyer ve kisisel ayarlar da kullanilabilir gerçek dünyada becerileri ögretir belirledik olmasidir.

Warcraft gerçekten keyifli, eglenceli, tatmin edici, çogu zaman ilham verici ve beceri egitim deneyimi sadece bir oyun degil.