Wii sims 3

Yani, nihayet Wii Sims 3 var. Bu yeterince uzun EA almis, ama en azindan simdi o var, ve oldukça farkli oluyor. Evet, her zamanki islevselligi vardir ve karakter açisindan oldugu kadar istediginiz gibi Sim özellestirebilirsiniz, elbise vb görünüyor, ama çok oyunculu modu, yeni özellikleri ve ayarlari bir dizi simdi var. Iken baslangiçta ben Sims hayranlari bir göz atin gerektigini düsünüyorum bir sok biraz.

Ben degerlendirme ve forumlarda bazi Wii Sims çok tür olmamistir biliyorum. Ancak, bu degerlendirmeleri okuma ben ortak bir sey fark ettim. Bu yorumcular hiçbiri oyunun bu yeni sürümü sikismis ve gerçekten oyunun “cesareti” olarak var oldugunu söyleniyor ne açikti. Hayatta en iyi seyler gibi, Wii Sims 3 çalismak zorunda, ve mevcut fanlar her sey ayni olmasi bekleniyor düsünüyorum, bu kadar degil! Gerçekten çok katmanlari kazmak ve yeni teknikler ve islevselligi anlamak zorunda, benim görüsüme göre hem daha ince var.

Ben tamamen Sim islemek için yetenegidir Sims kadar evrensel popüler kilan düsünüyorum. Ne olmak istiyorsun? , Paranoid kötü ya da gerçek bir romantik, seçim her zaman sizin. Sen gerçek Sims rüya yapmak ya da dünya onu ya da onun etrafinda yikilacak yapabilirsiniz. Bu sizin seçiminiz ve eglenceli! Bir küresel rock yildizi, bir suç örgütü baskani ya da sadece düz Jane olabilir. Hayal Bu yetenek yillar içinde oyuncular için çok eglenceli saglamistir budur.

“Karma Güç” Wii Sims 3 heyecan verici yeni özelliklerinden biridir. Bu güç bir ilaç gibidir uyardi, ve bu muhtemelen zenginlik, güç, nihai güzellik ve ask açisindan arzu olabilir … karanlik bir tarafi da var her seyi getirebilir iken olun. Evet, hatta “Karma Güç” ile hava kontrol, ama dikkatli olun, kötü kullanmak ve Grim Reaper ile yüz yüze bitebilecegini olabilir – degil ne istediginizi!

Gerçekten bu sürümü çoklu oyuncu modu saglar gibi. Yani, yeni co-op modunda arkadaslarinizla oynayabilirsiniz. Fakat yine de dikkatli egzersiz gerekir. En çok oyunculu oyunlar gibi arkadaslar yardimci veya engel olabilir. En fazla “Yasam Anlar Oyun” dört oyuncu olabilir ve ödül puan alan kazanir.

Beach Sehir Wii Sims 3 yeni ve gerçek bir yeniliktir. Bu, kendi Soap Opera olusturabilirsiniz gerçekten iyi eglenceli. Ben gerçekten bu yorumcular bazilari bu sadece inanilmaz eglenceli oldugunu düsünmüyordu bilmiyorum! Bu yeni kariyer, sakinleri, özellikleri ve sabun yildiz nerede kendi Plaj topluluk olusturabilirsiniz hayati istedigi gibi yeni özellikleri yükler ile. Nasil diger sakinleri tedavi edilir ve ne drama yol açar? Seçiminiz … sadece parlak.

Ve gerçekten ilk öpücük almak ya da yasam için en iyi arkadasi bulmak için çalisiyor gibi yeni mini-zorluklari sevdim – Ben Wii The Sims 3 benzersiz kisiligi, istek ve yasam hedefleri ile kendi karakter olusturmanizi saglar dedigi gibi.

Wii platformu üzerine gitmek güçlü yeni Sim özellestirme araçlari bir bütün ana açti. Çift hizli bir sürede evlerini insa, böylece yeni bir araç “ön-fab hizli insa” vardir. Sen kendi yarattiklari ile Sim City doldurabilirsiniz. Eger diger oyuncular nesneleri, tasarim ve karakter harika bir dizi indirebileceginiz bir online kütüphane bile var. Ayrica bu yöntem ile kendi Sim yarattiklari paylasabilirsiniz.

Ve kilidini açmak için arayabilirsiniz birçok ek ögeler vardir. Eger City ile Sim rehberlik, ancak yeni yerler veya binalar gibi yeni ve katma ögeler için bir göz disarida tutmak gibi kontrol sizdedir. Ayrica yeni ve gizli sirlarini bulmak için macera görevler devam edebilirsiniz.

Yani, Wii Simsville PC’nizden beklediginiz tüm özelliklere sahiptir. Ve, Wii grafik çok daha iyi ve ben çevrimiçi topluluklar seviyorum.

Create-a-Sim istediginiz tam olarak bile asagi yüz hatlari ve giyim tercihleri ??kisilik tipleri ve ayar yasam hedefleri için, kendi Sims olusturmak ve kalip özelliktir.

Yeni bir güç “Karma Chameleon” dir. Bu çok güçlü bir özelliktir. Bu yeni süper güçler son maçta bir tema haline gelmistir. Bu büyük güçlerin kullanabilirsiniz ama dikkatli olmak zorunda … karanlik bir tarafi vardir. Evet, “anlik güzellik” ya da “ask baglayici” kazanmak için kullanabilirsiniz, ama tersine ayni zamanda daha da kötüsü “epik düser” ya da yabanci kaçirma veya cezasi olabilir, dedigim gibi, Grim Reaper bir ziyaret olsun. Bu tüm iyi eglenceli, ama sadece beklenmedik sonuçlari dikkat – sizi uyardi!

Yani, çok dikkatli bu gücü kullanmak!

Yapi ve Paylas – Bu harika. Ögeleri ve Sims ‘diger insanlarin indirebilirsiniz çevrimiçi Sims topluluk sira kendi yarattiklari yüklemek ve dünya çapinda hayranlari ile paylasabilirsiniz olarak yarattik katilin. Bu kadar önce Sims görülen bir sey ötesinde Wii Sims 3 ufuklarini genisletmek için emin inanilmaz bir yeni bir özelliktir. Bu benim yeni Wii Sims 3 boyutlari ve neden etrafta tek olumsuz elestiri anlayamiyorum hakkinda ne demek oldugunu?

Özel Format – Bu arkadaslariniz size Wii yeni bir yön kontrol yöntemi kullanarak Facebook’ta ne yaptiginizi bilmek saglar baska büyük bir yeniliktir.

Wii Sims 3 deneyimli Sims oyuncu olsa bile, bunun en iyi sonucu almak için kazma biraz ihtiyaci var. Ama bu yüzden bir kez düzgün oyuna girmek, ve daha önce Sims oynadim eger normal seviyeye ulasmak için uzun sürmez buna deger çünkü ona sopa.

Bu yüzden benim tavsiyem tek kötü yorum tarafindan ertelendi kalmamasidir. Çaba ve ögrenme bu biraz fazlasiyla ödüllendirecek. Evet, benim biraz zaman aldi, ama o kadar degdi. Bir keresinde var ve anlasilan yeni katmanlar ve boyutlar ve tüm yerli yerine oturdu istiyorum, ben sadece bu yeni Sims üzerinde “almak” sevdi … ve siz de eminim – tadini çikarin!