Wii puan almak; kandirdi olmayin

Bir kaç yil önce piyasaya çiktigindan beri oldugu gibi Nintendo Wii gibi popüler olma ile bu kadar çok insan Wii Points ilgilenen daha hiç sasirtici degil. Ben Wii Points almak hakkinda daha önce yazdim ve bu konuda pek çok konu örtülü var. Ancak, tüm bu ilgi ile birlikte dolandiricilik ve para çok az için inanilmaz sonuçlar sunuyoruz bile yasadisi yollardan büyük bir onunla birlikte. Bu makale teklifler gerçek ve (ve bazi durumlarda rapor) dikkate gereken hangi belirleme hakkinda oldugunu.

Wii puan almak için nasil ararken hiç süphesiz bunlari elde etmek için çesitli yollar rastlamak olacak. Sadece elektronik bölümü için bir perakende çikis olacak ve yaklasik yirmi dolar için Wii Points kart satin alma standart bir yöntem var. Bu dolar basina bir Wii Points oldugu ortaya çalisir. Bu gerçekten o kadar da kötü degil. Ancak, ayni zamanda Wii Points almak için baska yollar bulabilirsiniz. Para karsiliginda bazi teklifler için kayit da dahil olmak üzere Bunlardan bazilari ya, bu durumda, Wii Points. Bu yöntem yararli olabilir ve çalisir. Sizin için izlemek gereken tek sey bu sekilde tesvik egilimindedir sitelerden spyware oldugunu. Ayrica, çogu zaman belirli bir süre için ya ücretsiz ya da ilk ay için sadece birkaç dolara mal çesitli promosyonlar için kaydolurken, bu tahsil gereksiz masraflardan kaçinmak için hesabinizda / aboneliginizi iptal hatirlamak önemlidir hesabi. Bu almak gerçeklesmesi olsaydi bu yöntemi kullanarak Wii Points sadece ters olacak.

Wii Points almak için baska bir yasal ve potansiyel olarak ucuz bir sekilde kendi sistemine abone için sinirsiz Wii Points sunan orada sitelerin yararlanmak olacaktir. Sik sik Wii Points harcama ve Wii Virtual Console ile pek çok oyun indirmeyi planliyorsaniz o zaman bu çok iyi olurdu. Esasen, bu siteler oyun ve etajer bir çok indirirseniz uzun vadede daha ucuz olmasi kadar ekler ayda bir miktar para ödemek. Bu sistemler genellikle bu tür müzik ile birlikte Wii için film indirme gibi diger seyler için Wii kullanma yetenegi verir.

Yukaridaki yöntem yararlanarak zaman zaman ince baski okumak ve sizinle ilgilenen site mesru oldugundan emin olmak için bir çaba emin olmak için önemlidir. Düzeyde site oldugundan emin olmak için iyi bir yolu bir gizlilik bildirimi ve kullanim sartlari olmak ya da istiyorum. Dikkatle okuyun ve onlar sunuyoruz sistemi tamamen yasal oldugunu bilgilerinizi gizli tutmak ve emin olun. Wii Points Baslarken bir sey ama çalmak veya sahtekârlik yoluyla elde sadece ahlaksiz degil ama, belli ki, yasadisi ve tolere edilmemelidir.

Nintendo Wii için sinirsiz indirme sunan bazi siteler ilk bakista gerçek bir anlasma gibi görünüyor ama bir sey sunabilir Nintendo size “Super Mario Bros” söylemeden önce kapatilacak olacaktir bunun farkinda olsaydi. Onlar virüs yayma, ya da kredi karti bilgisi gibi kisisel bilgi toplama ve kendileri için tutmak gibi geleneksel yöntemlerle kullanilmaktadir.

Son olarak, Nintendo Wii için bazen Wii Points ararken veya ücretsiz sinirsiz Wii Points sunan firsatlar için düsmemeye dikkat edin. Yukarida veya eger listelenen yöntemlerle disinda onlar mesru göstermek için emin olun. O sinirsiz Wii Points dolu düsünce içine kandirmak için konsol kesmek orada bazi insanlar var. Yani Wii yasal bir sekilde Puan almak tarafindan aldatildigini için dikkat edin ve sunduklari için tüm keyfini çikarin.