wii homebrew yükleyici hakkinda daha fazla islevsellik

Günlük Wii sahipleri ve kullanicilarin Wii konsolu kullanimi ile yapilabilir birçok sey düsünüyorum. Çesitli Wii oyunlari indirme listenin basinda belki de. Ancak, bu Wii oyunlari indirmek zaman para mal olacak inkar edilemez bir gerçektir. Bu nedenle, Wii konsolu kendisi ve Wii oyunlari için bütçe için bütçe bireysel bir Wii konsolu satin almak planlarken düsünmek seylerden ikisidir. Ama simdi, bu bir sorun degil anymore.Wii Homebrew Installer kesinlikle bu sorunun cevabi ve bu size simdi Nintendo teklif ne daha fazla zevk olabilir.

Bazi akilli insanlarin ortak zihinleri ile, Wii Homebrew Installer resmin içine geldi. Bu, söz konusu sorunun bir tedavi oldugu söylenir. Simdi, bu yükleyici nedir? Bu Nintendo Wii yüklenebilir küçük bir programdir. Eger kazandi böylece, AOT Nintendo sadece sunan ne ile ugrasmak zorunda, bu yükleyici çok daha fazla islevleri ve özellikleri için Nintendo Wii açilacaktir. Bu Wii Homebrew Installer kullanmak da Nintendo Wii yapmak kolay bir sey için Homebrew yükleme yapacaktir.

Kurulum için kilavuzlari ya da videolar için gerek yok, hem eski hem de yeni oyunlar oynamak mümkün olacak ve bir DVD film oyuncu haline konsol döner Wii Homebrew Installer bulunabilir özelliklerden bazilaridir. Kenara böyle seyler, ayni zamanda Wii konsolu daha bütün medya aygiti arti degil yapabilirsiniz, AOT artik donanim degistirmek zorunda. Sen, AOT sadece yeni bir oyunun yari fiyatina mal ve bir kez, Äôve yüklü, artik bir sonraki oyun satin almak için gerek yok AOS çünkü bu yükleyici ile çok fazla zaman harcamak zorunda.

Geçtigimiz yil boyunca, Wii DVD filmleri oynatmak için yetenegi yoksun. Ancak, Wii DVD simdi bu Wii Homebrew Installer olusturulmasi ile mümkün olmaktadir. Günümüzde, insanlar zaten kendi aile ve düz kendi Wii konsolu DVD izlerken arkadaslarinizla vakit keyfini çikarabilirsiniz. Bu nedenle, bu konsol sevdiklerinize birlikte olabilir harika bir mekan yapar.

Insanlar konsolu Xbox 360 ve PS3 aksine yoksun bir sey oldu Wii DVD oynamak istedim. Bu daha önce oldu. Günümüzde DVD’ler için onun Wii oyunlari yedekleme için bir kisi için zaten mevcuttur ve her zamanki gibi onlari oynamak için onlar Wii tarafindan taninacaktir. Orijinal oyun bazi sorunlarla karsilasirsa, bu nedenle, don, AOT artik yeni bir tane satin almak zorunda. Sadece bu oyunun diger kopyasini kullanabilirsiniz.

Ilginç görünüyor gibi, herkes simdi bu sey halletmek ve DVD multi medya oynatici olarak Wii çevirmek mümkün nasil merak edebilirsiniz. Internet bunu yapabilmek için ilgili ayrintili yönergeler. Eger herhangi bir hata olarak bu kilavuzlari kontrol dikkatli olmak zorunda, Äôll tamamlama konsolu için risklere yol açabilir.