wii homebrew bu 2012 kilidini nasil sirlarini

Konsol özellikleri yararlanmak ve zaman içinde tüm en mükemmel oyun heyecan bosuna özel yazilim elinizin altinda. Dogru, Homebrew Wii sadece istediginiz seydir. Genel olarak, bu uygulama çok amaçli eglence sistemi olarak Wii toplam olasiligi bosaltmak için izin veren bir donanim yapilandirma. Eger Wii gizmo bu yazilimi yüklerseniz, sadece koymak için, siz de Wii için sinirli oyun ama ayrica diger sivil Wii oyunlari sadece oynamak için sans.

Nitelikli veya Nintendo tarafindan onaylanmamis Wii yazilimi çalistirmak için yetenegi homebrew ilgilidir. Bu ev yapimi oyun, ya da Wii kullanarak oyun DVD bir ölçek olarak denge tahtasi kullanmak yazilim yani sira son PC oyunlari çalistirmak mümkün oyun motorlari içerir. Wii korkunç gider durumunda, ayarlarinizi yedekleyebilirsiniz ve önceden (FAT16 veya FAT32 olarak biçimlendirilmis) bir SD karta kendi oyun kaydedin.

Wii gizmo bir Wii homebrew sistemini baslatmak için, iyi bir yazilim uygulamasi yararlanmak için tavsiye edilir. Yanlislikla yapilan ve tüm konsol mahvedebilecek eger her zamankinden daha fazla, pahali sikici ve tehlikeli olabilir, ancak donanim yükleme kullanarak bir prosedür, konsol içinde bir mod chip yükleme yoluyla mevcuttur. Uygun zamanda, yazilim süreci, çok daha güvenli bir gerekli degil mekanik bilgi yok, sizin Nintendo garanti ile ve hiç süphesiz devam ediyor, basit ve hizli.

Zorluk su anda bu yazilim yöntemi gerçeklestirmek için nasil. Öncelikle, bir SD kart veya yönde bir dizi ile birlikte bos bir diske veri indirme. Ikinci olarak, konsol yuvasina SD karti takin ya da diskin kullanimi yaptiysaniz, bunu gadget üzerinde oynanan olabilir. Süreci basladiktan sonra ekstra talimatlar vardir, sadece onlara bagli. Bu yöntem sadece elle elde etmek için gizmo açmak gerekmez eklemek için, çok az zaman gerektirir.

Bu özel yöntemin yararlanarak en yaygin sorun, pazarda degil, her Wii homebrew yazilim orijinal olmasidir. Bu nedenle, hizmet online bazilari sadece sabit Kazanilan para almak ve söz yazilim ve bilgi vermeyebilir. Bu durumda, önemli bir hatirlatma Wii konsollari basibos mükemmel sadece güvenilir bir saglayici seçmek için zaman ayirin olacak ve diger Wii oyun olumlu degerlendirme yapacagini.

Bu size safak olabilir, Wii DVD Oyun Oynayabilir miyim? Set-up Homebrew Wii yardimiyla, kesin yapabilirsiniz. Tutarli bir yazilim programi yükleme isleminin daha sorunsuz ve herhangi bir gecikme olmadan DVD oynatmak gibi islevler yüklemek için olanak saglar izin verebilirsiniz. Farkli türleri çevrimiçi büyüyor. UpdateStar kendi güvenilirlik bir sorun olabilir ancak availed edilebilir bir seçenektir. Mantikli bir ücret karsiliginda, yerine homebrew degerli için gidin.