Warcraft saman kilavuzu dünya.

Eger oyun ve mistik Saman hakkinda kisilik bilgi ariyorsaniz, o zaman Warcraft oyuncularin Dünya için WOW Saman Kilavuzu bulduk.
Samanlar kendi kabile ve klan olmayan laik kingpins vardir. WoW Bu kisilik sinif elemanlari ve büyüleyici büyü gurusu. Onlar düsmanlar üzerindeki elemanlarin gaddarligi önünün açilmasi ise Savasta müttefiklerinin verimliligini tedavi veya artirmak için büyü ve kullanim totem döküm.
Samanlar savasta büyük iki elli silah kullanimi ve savunma için orta zirh giyebilir. Onlar, mücadele onlarin düsmanlari karsi yildirim temel civata firlatan ve müttefikleri saglik ve mana düzeyde canlandirmaya yardimci gider WoW çok yetenekli sinifidir.
Onlar “Tüm esnaf jack, hiçbiri ana” World of arenada savasçi sinif olarak kabul edilir.
Bu WoW Shaman Kilavuzu WoW oyununda tek gerçek melez sinif olarak görmektedir. Onlar müttefikleri meraklilari saglamak ve parti için hayati kolaylastirmak için büyü kullanmak ekip oyunculardir.
Shaman destek sifaci, ikincil bir tanki veya parti için ikincil hasar satici herhangi bir islevleri yerine getirebilecek. Ancak, olaganüstü repertuarlarini herhangi birinde excel yok.
Samanlar bir yüksek dogal bir benzerlik var kiminle Druidler esdegerdir. Onlar yerine sürekli sekil degistirme daha kendi zarar yükseltmek için totem kullanin. Totem yere ayarlamak ve hasar ya da iyilesmesi için bir etkisi çikarmak vardir.
Bu totem sarj müttefik düsman saldiran düsman hareket ve saldirilari yavaslama, herkes için savunma meraklilari veren, puan ve mana vurdu, ve diger pek çok sey hemen. Samanlar hizli seyahat saglar hayalet kurt figürleri haline dönüstürebilirsiniz.
Bu sinif tutkunu silah yetenegine sahiptir ve melee mücadele gücünü arttirmak. En fantastik büyü biri ardisik atlar kendi düsmanlarina zarar vermek onun totem gelen zincir yildirim. Samanlar sifali, pudra DPS veya Melee DPS hakki spec ile yogun de yapabilirsiniz.
Samanlar bir Draenei, bir Ork, Troll, ya da bir Tauren gibi hem Ittifak ve Horde gruplar birçok yaris alabilir. Onlar da kendi kisilik maç için birden fazla meslek ögrenebilirsiniz. Onlar herbalism ve simya, madencilik ve demircilik, mühendislik ve madencilik, arayüz ve Dericilik ve terzilik ve büyüleyici ögrenebilirsiniz. Bu mesleklerde yeterlilik Samanlar ögeleri olusturmak hem de onlari büyü ve büyü genis repertuari veren büyü gelistirmek için tesis verir.
Ancak, Samanlar her zaman etkili büyüleri mana baglidir. Bu, bazi brews, iksirler, içerek ya da kendi kendine rejenerasyon tarafindan doldurulan olabilir. Bir Shaman oyuncu mücadele hem de müttefikleri destekleyen degerli oldugu mana etkin kullanimi en üst düzeye çikarmak gerekir.
Samanlar böyle bir yakin dövüs tipi, bir destek tekeri, ya da bir saldiri sihirbaz çok yönlü bir savasçi. Samanlar istatistikleri seçimi bir oyuncu oynayacak bu rollerin dayanir. Melee becerileri lehine Samanlar gücü, dayanma gücü ve çeviklik gibi yakin dövüs istatistikleri konsantre olacaktir. Caster ve destek sihirbazlari genellikle zeka üzerinde duracagim.
Mana Samanlar beka için can simidi ve düsmanlara kasten zarar verir. Saman baslangiçta düsük düzeyde kisilik koruyucu giysiler malzeme, deri ve kalkan kullanabilirsiniz. Saman bu seviye 40 kadar tesviye sonra posta zirh kullanmayi ögrenebilirsiniz.
Silah seçimi bir personel füzyon, yumruk silah ve tek elle topuz olabilir. Iki el silah daha iyi DPS için silah egitimciler ögrenilebilir.
Warcraft Shaman Kilavuzu bu alanda istihdam ederek büyülü Saman oynarken zevk.