Warcraft mage tesviye dünya insa

mage tesviye kilavuzu
Bir Mage oynamak size tesviye sirasinda bazi büyük avantajlar verir. Birçok siniflar kendi avantajlari var, ama, kendi yiyecek ve su yapmak sehirlere teleport, ve çalisma süresini azaltir Blink kullanabilirsiniz, çünkü Mages, tesviye için çok uygundur. Bazi daha mana verimli oldugu için Frost insa, iyi oldugunu söylemek için hiçbir iyi tesviye insa vardir. Ancak,, yangin hizli ve gizemli bir mana yeniden yardimci olacaktir çetelerin öldürecek çünkü, bir Yangin / Arcane insa için giderdim. Iste of Warcraft ipuçlari benim Dünya Fire Mage kullanarak için.

Tam Yangin yetenek agaci ilk bakalim.

mage tesviye insa: Yangin

Bir Fire Mage Fireball veya Pyroblast ile saldirarak baslar, Warcraft ucu bir Dünya burada 2. Fireball ve daha sonra bir Fire Blast ates etmektir. Hedef henüz, Frost Nova kullanmak bir adim geri almak ve baska bir Fireball + Fire Blast açilan yapmak ölü degilse. Bir kez Blast Wave almak ve ejderha nefes çetelerin karsi sonlandirici olarak kullanacagiz.
Neden Gelistirilmis Scorch almadi? Eger Sicak Streak yetenek elde edene kadar Scorch kullanmayin çünkü iyi cevabi vardir. Sen tesviye amaçli Erimis Shields, Fiery Payback ve Blazing Speed ??gerekmez. Bu düzeyde yardimci olur, çünkü ben, sen Darbe (ben çok Mages Bu beceri atlamak biliyorum) almak öneririz. Bunun nedeni mafya size ulasmadan önce üç veya dört Yangin büyü kullanirsaniz size zarar alir önce, sersemletici mafya için bir% 30-40 sans olmasi.
Eger Frost and Fire büyü hem de mana maliyetini düsürür Hassas adi verilen bir yetenek olsun çünkü Ayrica Frost biraz almalidir.

Hizli tüm mana tükendi istemiyor musunuz? Peki burada Warcraft ucu bir Dünya var, hibrid gidin.

mage tesviye build: yangin / gizli

Bu yapi size büyü yaparken, beri rejenerasyon 60% mana koruma saglar. Ayrica bu yapi ile inecegim kritik isabet miktari ile mutluluk olacaktir. Kritik isabet de geri büyü maliyetlerini% 30 verecektir. Bu da% 10 daha fazla Ruh ve% 15 daha fazla Akil var insa ile. Yetenek Arcane Konsantrasyon büyü yaklasik% 10 maliyet ücretsiz döküm saglar.

Bu yapi AoE büyü vermez Blast Wave ve ejderha nefes seviyor. Sen esas Fireballs, tane Pyroblast ve Ates Bombali Saldiri kullanacagiz. Sizin Arcane Patlama AoE için nezih biraz artirilacaktir. Zihin ve Arcane Güç varligi size acil durumlar için gerekli patlama zarar verecektir.
Tam buz buid deneyebilirsiniz, ancak ilk 30 seviyelerinde aci çeker ve yukarida belirtilen yapilar daha zayif olacaktir. Yetenek Paramparça sonra güzel olur, ve daha sonra Icy damarlar var, Su Elemental, Cold Snap vb ama bu build hasar çikti bir yangin meslektasi bu hiçbir zaman ulasmayacaktir.