Warcraft madencilik mesleginin dünya düsünmek

World of Warcraft Madencilik en iyi altin üreticileri biridir. Sadece eritildigi yigin halinde Auction House esyalarini satmak için emin olun. Seçenegi satin en iyi avantajlarindan biri bunu kullandiginizdan emin olun çok satmak. Bu bronz veya yardimcisi Versa içine kokusu bakir ve kalay için genellikle en iyi. Gidis fiyat kontrol ve bazlar satis veya ürün daha fazla satacak olmadigini anlamaya emin olun.

Tabii ki alt düzey madencilik beceri grafik üstünde olarak sizin kadar yapmazdim ve biz biraz zor veya seviye için sinir bozucu olabilir biliyorum. O kadar onun çok kötü kalay seviyeye ulasmak için yaklasik 1 saat sürebilir. Ancak kalay biraz daha agirlastirici bir. Ashenvale yakinindaki birkaç güzel noktalar vardir kartallar ile bir yer yoktur. Kendi sopa duvara ve güney, Güney Çoraklar’in sindan gidin. Scorpid, Bristleback ve Razormane dolasmak ve hiçbir zaman da teneke seviye gerekir.

Mithril of Warcraft altin en Dünya hale getirmek için anahtardir. Mühendislik ve Demirciler hem kendi becerileri ile ögeleri üretmek için büyük miktarda gerekir. Mithril genellikle müzayede evi son derece hizli bir güzel fiyatindan satiyor.

Güney Kalimdor size Tanaris, bir seviye 40-50 bölge bulacaksiniz. Zengin pis yapacak pek çok maden cevherleri vardir. Sen Gadgetzan ‘da baslayacak ve baslatmak için çölde kesebilir. Yol boyunca tüm kayalar ve kirpilan kontrol ettiginizden emin olun. Yer yumurtlar bir sürü ile tehlikelidir. Kenari boyunca seyahat, ve sonra geri haritasi çizerek outter sinir boyunca. Thistleshrub vadi de Un’Goro krater, Zul’Farrak ve yakin Gadgetzan için alanlari ile birlikte birkaç sicak noktalar vardir. Madencilik mithril düsük seviyede biraz zor olabilir, ancak bakir ve kalay olan daha yüksek düzeyde kadar yedek bazi ekstra altin yardimci olacaktir. Eger seviye 50 iseniz mithril ince çiftlik gerekir.

Bu düsük seviyede para kazanmak için nasil basit bir ucudur. Çünkü, baslangiç ??yeri bir Ork veya Troll olsaydi daha kolay olurdu. Orklar ve Troll, Durotar baslar diger yarislar için daha fazla biraz seyahat gerekir ama hepsi çok iyi çalismasi gerekir.

Baslamadan bir Journeyman madenci olmak gerekir. Durotar nedenle en ideal yer olacaktir bakir damarlar en yüksek numarasi vardir. Bir kez bakir cevheri iyi bir miktar topladiginizda, dövme dönmek ve kokusu. Lütfen bakir cevheri barlarda açildiktan sonra, müzayede evi kafa sonra Razor Tepesi kuzeyden Ogrimmar yolunu takip etmek ve. Müzayede biri ile konusun ve satin alma için 40 gümüs için fiyat ayarlar ve 20 bakir çubuk basina fiyati 45-60 gümüs olun. Ben bakir çubuk yiginlari 4 altin gitmek gördüm ama ortalama 1 altin parçasi daha yaklasik 80 gümüs parçalari gibi görünüyor. Liste ilk önce müzayede evi fiyatlari kontrol ettiginizden emin olun. Bu düsük seviyede para kazanmak için ideal bir yoldur.