Warcraft altin – isçiligi meslek bir destek gerekir

Ben yaklasik 6 hafta Warcraft döngü disinda olmustur. Benim lonca arkadaslari Ulduar itibaren tasimayi basarmis, ve gerçekten benim alt kademe ekipman (onlar telasli bir yeri vardir) ile onlari tartmak istemiyorum.
Ben benim istatistikler gelistirmek için satin alabileceginiz bir sey olup olmadigini görmek için müzayede evine gitmek kadar pick-up gruplari bir hayrani (aslinda ben agresif salak ile bazi kötü deneyimler sonra yeniden PUG için söz verdi) degilim.

Hiçbir sey. Wrath birlikte gelen sadece temel I-madde 200 seyler. Düzeyinde 80 donatmak iki el kiliç yok bind (70 hiç 80 aslinda hiçbir craftable 2 elli kiliç). Hiçbir yemek tarifleri. En fazla örnegi veya PvP HAVING sonunda. Baska bir yolu yoktur. Ben kalmis oldu. Ben lonca geçti gibi örnek olusturma vazgeçerek düsünüyorum. Ama bu zarar verecek egilimlere kapilabilir.

Bu seviye 70 ve 80 arasinda AT ALL düzenli bir craftable iki elle kiliç vardir düsünmek sasirtici oluyor. Ve Aslan Yürekli Cellat – en iyi düzeyde 70 craftable madde – BOP oldugunu. Ben benim altin harcamak heyecan verici bir sey istiyorum.

Bu kural meslekler WoW Gold yapmak için mesru yollardan yüzden disari yapar?
Kisacasi, hayir. Ancak ciddi Demircilik, Derici ve Terzilik yararliligini siniri yok.

Bazi çesitli elemanlar (tokalari, çanta ve örgü) olmasina ragmen bu mesleklerin simdi hemen hemen degersiz son oyun bulunmaktadir. WoW Rehberi saygi yok Kendiliginden altin yapmak için bu kadar iyi meslekler önerecegini.
Ama bir dakika bekle. Sarf malzemeleri üreten bu becerileri oldugu gibi tarim meslek, büyük talep hala.

Gördügünüz anahtar budur. Sarf malzemeleri.
Simyacilar ve bir ölçüde enchanters için bu kadar iyi yoktu, ürettikleri iksir ve meraklilari her zaman ragbet vardir. Birisi bir örnegi su anda oluklu öge daha iyi bir Loots her zaman tutkunu o kadar büyücü için kapali. Tabii ki, Mana ve yüksek sonunda Saglik iksirler hem yüksek son örnekleri için, büyük her zaman ragbet vardir ve arayanlar vay güç tesviye biraz simartmak için

Ürettikleri yüksek son ögeler için çok az talep olmasina ragmen Nedense düzeyde demircilik, terzilik ve dericilik için kullanilan hammadde üzerinde baski, hala var. Ancak, oyunda is yerinde piyasa güçleri insanlarin bu meslek getirmek altin yapma firsatlari eksiklik fark olarak bu talebi yavaslatir demek gerekir.

Ama bu adil mi? Simdi daha ilginç isçiligi meslek bazi terk yönelik yeni oyuncular isaret mi?
Neden Blizzard sadece temiz gelip çok degistirmek için gidiyoruz söyleme – belki de tamamen bazi meslekler hurdaya? Onlar arkeoloji getiren unutmayin!

Neden? Çünkü o zaman ürettikleri ne kontrol edebilirsiniz. Arkeoloji “yagma” bir tür olacak. Blizzard yagma tablolari kontrol, ve dinamik olarak degistirebilirsiniz.

Yani, örnegin sadece sunucu basina 100 kisi belirli bir öge kendi istiyorsaniz – sonra yagma tablo siyah 100. bir oyuncu tarafindan “kesfedildi” oldugu kisa sürede görünmemesi bu ögeyi listeler.
Onlar Demircilik ile bunu yapamaz. Eger parçalari için büyüden kurtarmak için Deadly Saronite Dirks içine tüm Saronite açmak istiyorsaniz .. iyi yapabilirsiniz. Blizzard maddeler hemen hemen evrensel olarak, artik durdurmak için tüm isçiligi sisteminde bazi önemli degisiklikler yapmak gerekir.

Bu yüzden aklima Arkeoloji normal isçiligi meslek onlara izin vermez bir sekilde pazara ürün akisini kontrol etmek için Blizzard tarafindan bir girisimdir.

Ben simdiye kadar freze ve din bilginleri bahsetmedim. Ah sevgili. Ne bir felaket bu meslegi oldu.
Biraz daha iyi simdi “bir kez satin almak ve unut” Glifler yani sira bazi üst düzey meraklilari yapabilme yetenegi için.

Glifler ile sorun ölçekleme biri gibi görünüyor. Seviye 15 de bazi siniflar sonunda olmak ne düzeyde olursa olsun için “Slot en iyi” olan mevcut Glifler vardir. Yani o da ilerleme nerede? Piyasa güçleri burada basarisiz oldu, biz altin bizim kararlarina rehberlik izin izin verilmez. Blizzard belirli bir yolu thathas büyük altin lavabo içine tesviye meslek döndü bizi zorladi.

Benim düsünce Blizzard zor onlari anlamli ve birbirinden önemli ölçüde farkli oldugu için buluyorlar vardir. Sadece meslek 1 “add tutkunu bir meslek 2 sonra tutkunu 2, meslek 3 tutkunu 3 bir durumdur ……
Pek çok girislerine suyu yagma, öyle görünüyor ki karar verdik, ve geri bazi kontrol istiyorum.

Su anda, yeni bir kask satin almak, oluklu oldugunu, bu yüzden bu doldurun. Daha sonra bu enchant. Daha sonra motiflerinin yeni istatistikleri üzerinde etkisi görmek, ve bunu biliyorsun önce sadece tüm ne anlama geldigini çözmek için matematiksel takla yapiyoruz. Biz tutkunu üstüne katmanli tutkunu olan devam edemez. Bazi birbirleriyle istifleme, digerleri hala bir bonus olarak temel öge istatistik yüzdesi saglar.

Bu sizin saç gözyasi yapmak için yeterli, ayni zamanda bir matematik kamp içine oyun döner. Ben tamamen olsa meslek vazgeçmeden bu karmasadan bir çikis yolu vardir eminim. Eger onlara bakmak ne yazik ki Ancak, bu en azindan meslek isçiligi ile, Blizzard gidiyoruz yol gibi görünüyor

Her zaman oyunun isçiligi yan gördü biri olarak, bu çok hayal kirikligi bulmak bir seydir. Ama herhangi bir nedenle düzeyinde 80 için, hiç bir sey hazirlanmis son kez hatirlayamiyorum.

Ben cevap var, ama hizli WoW altin yapma amaci ise, silah ve zirh meslek sakinmak yok – en azindan simdilik

Kendine iyi bak

paul rone-clarke