video oyunlari test arayisi – için ilk adim

Bir Beta Oyunu Tester olmak nasil Of 1. Adim: Eger sadece hakkinda oturup bir bekleyin eger herhangi bir oyun test isleri kapmak olmaz kagit içinde görünecek reklam “Oyunu Test Gerekli”. Bu olmayacak. Yerine hakkinda döseme ve gerçeklesmesi için bir mucize bekleyen o kadar, sadece orada almak ve sizin için ideal bir oyun test is bulmak.

Düz oyun örgütleri ve tasarimcilar için kapali kafa ve test atamalari için basvuruda. Onlar sizin için ariyor olmadigi için, sadece makul adim onlari aramak için bir çaba olacaktir. Bir kez (çok fazla zaman almamalidir ki) onlari kesfetmek, onlarla bir oyun test pozisyon için basvuruda ve daha sonra mümkün oldugunca çok sayida farkli oyun sirketleri için islemi tekrarlayin.

Bu akillica olmaz – basvuru formunda, size yakin zamanda bir video oyun testi olmak nasil ögrendim gerçegi ile ilgili hiç bir sey isaret yok emin olun. Bunun yerine, bu tür oyunlar gibi tüm oyun basarilar, hakkinda konusmak size ait konsollari, sen oynamistir oyunlar, sahibi oyunlar, Online RPG size ayri olarak gerçeklesmesi ve video ile ne kadar uzmanlik ortaya koymaktadir her ne olursa olsun oyunlar. Ve size hedeflerinize daha, temel bir web sitesi veya oyun tartisiyor blog, görüsler sunuyor, önizleme, sirlar, ipuçlari, ipuçlari, vb olusturmak için isterseniz

O deneyim ve ayni zamanda bu alanda iyi bir anlasma için profesyonellik sayisi bilmeli. Eger bu nedenle, daha fazla deneyimi var ve daha profesyonel, daha fazla sansini bir video oyunu test is elde etmek için vardir.

Bir Beta Oyunu Tester How to Be Of 2. Adim: O ödenen oyun test bilmeniz gereken bir istir. Dogru, bu gerçekten eglenceli bir istir, ama yine de hala bir is. Bu nedenle, bu gibi ele almak ve ciddiye tüm almalidir. Sadece oturup eglenceli vakit geçirmek video oyunu oynamak degil, bu meslegi hakkinda ne olmadigini!

“Acemi” test çok sayida uzman beta oyunu test olmak “hiçbir is, tüm oyun” is tür olduguna inaniyoruz. Dürüst olmak gerekirse, daha yanlis olamazdi. Bir oyun test zorla okumak zorunda bu isin kesinlikle büyük degil miktarda olmasina ragmen, o / o yapmasi gereken birçok sey hala var. Özellikle, tam bir oyun raporlar doldurarak. Sasirdin mi? Onlar beta oyunu test ile ilgili fiili çalisma oldugunu duyunca iyi, en hevesli genç test vardir.

Eger inanmis olabilir aksine, sen sadece oyun oynamak ve onlar büyük ya da ister kendi görüs saglayan olacak degil. Aslinda test ve onlari degerlendirmek olacaktir. Bir oyun boyunca oynayacagiz, herhangi bir hatalari ve hatalari bulun ve o zaman üzerine oldu bu sorunlari hakkinda raporlar doldurun olacak. Bunun amaci gelistiriciler yardimci ve programcilar izini ve bu sorunlari düzeltmek için. Bir Ingiliz profesör veya hata raporlari yazmak için bir üniversite bilim adami olmaya gerek yok, ama temel yazma becerilerini sahip olmak gerekir. Kenara raporlari, ayrica çok sayida anket doldurmaniz gerekir; dayali normal görüs olan.

Bir kez bir video oyunlari test olarak fiili çalisma yapiyor olacak gerçegi kabul, bir çok beta test is bulma daha basarili olmalidir.