video oyun oyuncu usa diger vatandaslar daha tesisatçisi bunlar

Palo Alto Üniversitesi ve Delaware Enstitüsü’nden bilim adamlari internet üzerinden oyun daha iyi tipik bir ABD vatandasi daha aradiginiz sonuca dogru geldi.

Arastirma girly oyun, hem de sonuçlari yetiskin oyuncular 26 daha az genel Amerikan tipik vücut kitle indeksi 24 bir tipik vücut kitle indeksi, sahip öneririz oynama net rolü Everquest II 8000 oyuncu ölçme çikiyor.

Tipik bir oyun da en kisa zamanda ya da kesfedilen arastirmacilar olmayan oyun Amerikan nüfusunun daha fazla oldugu haftada iki kez, kuvvetli egzersiz mesgul olasiligi daha yüksektir.

Grup belki de çok daha basarili bireyler kisisel bilgisayar oyunlari ilgi ve bu millet de bu daha kendi saglikli yasam çok daha iyi dikkat çekmek için bir egilim var nedeni olabilir inaniyor ancak bunun için faktörler, belirgin degildir bir okul disari.

Ben süphesiz korelasyon görebilirsiniz, ve çok uygun olan çizgi oyunlari oynamak bireylerin çok anliyorum. Tabii ki, ben de bu yüzden bu oldukça küçük örneklem büyüklügü isiniz için bir desen olusturmak ne kadar iyi bilmiyorum, olmayan bireylerin bir çok sey biliyorum. Bu ne olursa olsun sonuçlari farkli oyunlarin çok sayida genelinde yaptiklari çalismada yapmak için yapilmis ve daha büyük bir örneklem büyüklügü vardi bu durumda ayni kalmak ister belirlemek için ilginç olacak.

Merak biri zarar not henüz çalismaya var. Görünüse göre, on-line oyun oynuyor onlar kesfetti demografik depresyon ve madde bagimliligi daha egilimli oldugunu. Bu insanlar sadece 1 iki karsit olarak haftada 3 ila 5 kez egzersiz için disari almalisiniz gibi geliyor bana.

Kendi deneyimlerinden yararlanarak ve arastirma veri olarak dostlarinizla bu kisisel akilda çalismaya devam. Tipik Amerikan daha iyi durumda oldugunu biri, sizin ve kiz online video oyunlari ile eglenceli var böylece ben, durumunda diger oyuncular ve sizin ve çocuklariniz biraz uygun oldugu bu web sitesini ziyaret oldugunu tahmin edecegiz ya da herhangi bir madde bagimliligi sorunlari veya depresyon uyan var mi?

Ben bir örnek olarak kendimi kullanacagiz. Ben 21 bir BMI var, onlara fon imkanlari ölçüsünde önemli harcama degmesini ve genellikle varligini oldukça pembe bakis açisina sahip de hizli oyun bikmak. Bazen bir içki almadan bir anda ay gidip hemen hemen hiç bir zaman bir veya iki bira daha çok olacak, çünkü herhangi bir madde bagimliligi sorunlari var oldugunu söyleyemeyiz. Tabii ki her 12 ayda ya da üç kez belki olur benim doktor, tarafindan bana reçete almak sürece ben de sik sik ilaç Baska türde kullanmayin.