vay – tesviye kilavuzu terzilik

Terzilik düzeyi için zaman büyük miktarda alir ve rahat, hatta zaman güç tesviye bunu yaparken sadece bir kisinin olacak kirmak ve beceri sag kapatabilirsiniz. Kumas ve ilerleme bazi bölgelerinde maddeler 1 450 miktari yarasa kapali dogru insanlarin cesaretini ve denemek ve telafi ve nihai hedef hakki elde etmek için harcanacak altin deli miktarda neden olabilir. Bu kilavuz ile size disari zorlamadan 1 450 almak için en hizli ve en verimli sekilde gösterecektir!

World of Warcraft da terzilik oyunun en önemli ve de kullanilan bir yetenektir. Terziler kumas ekipman yapmak ve hatta istatistiksel olarak anlamli ikramiye için pantolon eklenebilir konulari büyü olabilir. Genel olarak terziler genellikle sadece kumas zirh güveniyor ve deri, posta veya plaka gibi diger zirh türlerinin herhangi giyemezsin rahip ve mages gibi siniflardir.

Üç Kumas türlerinden birine uzmanlasmak gibi bir terzi Burning Crusade genisleme genisletilmis yapmak olabilir kumas çesitleri. Spellcloth, Shadowcloth ve Primal Mooncloth. Onlar her biri benzersiz niteliklere ve faydalari vardir.

Bazi terzilik ögeleri sadece kafasinda almak veya olusturma baglamak baglanmaz “BOP” dir. Bu madde yaparken, bu karakter baglidir ve sadece akli basina, ya da yok bir satici, satilabilir anlamina gelir. “BOE” veya Ekipmani ögeleri Bind diger oyuncularla ticaret ve hatta müzayede evi satmak ögelerdir. “BOE” ögeler baskin disli yapmak ve bu nedenle karakter ev aramalari sunucuya çok gerekli hizmet degil sadece, digerleri akincilari satmak mümkün olacak gibi, yüksek düzeyde olma çabasi terziler büyük bir parçasi, ama Eger gülünç miktarda için alicilar oymak çalismayin ayni zamanda çok uzun bir gelir akisi saglamak.

ben ne seyleri önlemek gerekir?

Biz insanlarin ve bazi modellerini takip egilimi sirf size kilavuzu takip zaman, hala hatalar yatkindir. Müzayede evine gidip her desen satin almak için dürtüsüne karsi. Kilavuz ne gerek desen söyleyecektir, ve tamamen terzilik seviyeye kadar onun kilavuzda, onunla zahmet etmeyin degilse. Bitirdiniz SONRA bosluklari doldurabilirsiniz.

Biz setleri toplamak gibi egilimindedir ve Müzayede Evi veya ticaret kanali diger oyunculardan ortalikta bu desenleri görünce, bunlari satin almak istiyorum. , Rahatsiz kilavuzu takip ve yanlis gitmeyecek yok.

Terzilik Gelecek Baskin yarar ya da benim Karakter için Instancing mi?

Örnekleri için disli için, disari baslattiginizda ekipman belirli bir miktar olmasi gibi. Hatta bir zindan içine ayak önce terzilik ile bazi epik (yüksek kalite) adet olabilir. Terzilik parçalarini zindan kendilerini alabilirsiniz parçalari rakip.

Bu kilavuzda talimatlari izleyerek hiçbir zaman 450 terzilik için almak ve çagri üzerine kendi kisisel özel olmasinin meyvelerini toplamaya baslamak saglayacak!