vay madencilik sirlari – ve nasil hiç zor titanyum cevheri almak için

World of Warcraft size kazaniyor deneyimini gelistirmek için yararlanmak için önerilir on iki ana meslek erisebilirsiniz. Eger WotLK mayinli varsa en bol cevher biri Saronite cevher oldugunu bilmeli. Bu benim için yerlerde bir sürü bulmak mümkündür ve bazen sansiniz yaver gidiyor ve bir Titanyum dügüm olsun. Titanyum alma çok tesadüflere dayali olmasina ragmen, size bir dügüm edinme daha yüksek bir firsat için istihdam etmek mümkün olacak birkaç teknik bulabilirsiniz.

En yararli maden damarlari birkaç toryum damarlardir. Eger Madencilik Meslek tesviye varsa, benim en sevdigim yerlerinden biri Un’Goro krater ve Winterspring oldugunu. Orada cevher için rekabet çok ama onlar toryum bir sürü birakin ve ayni zamanda bir sans bu yüzden genellikle gizli kristaller, Azerothian elmas ve diger degerli taslar için her olsun. Bu noktalar mükemmel, ama dedigim gibi, onlar kesinlikle rekabetçi.

Titanyum dügümleri bulmak için bir daha fazla yöntem Wintergrasp çiftlik olacaktir. Evet, kabul ediyorum ne düsünce ve biliyorum, orada Saronite dügümleri bir yeri yok. Saronite dügümleri, spawn Titanyum metal çok daha yüksek burada oldugu dügüm yüzdesi az olmasina ragmen ama bu, noktasidir. Eger Wintergrasp üzerinde uçamaz unutmayin, bu nedenle yerini kesif için bir arazi montaj gerekir. Bu, kesif ya da baska oldukça genellikle saldiriya alabilir bu yüzden dikkatli olun, ayni zamanda bir PVP alani var. O (belki de sunucu bagli olabilir tabii) nispeten bos çünkü benim en sevdigim kez sabah çok erken olan, basari sansimi önemli ölçüde artar.

Her mineral internet sitede,, olarak Warcraft madencilik kilavuzunun Dünya bulunan hükümler, 3 bilesenlerin herhangi ögrenmek taslar, tas veya metallerdir olabilir. Sitede ayni zamanda bunu benim için karar vermelidir beceri düzeyini artirmak mümkün olup olmadigini göstermek farkli renk gösterecektir. Onlari sahte gibi taslar ve tas genellikle, demirci ve mühendisler tarafindan kullanilmaktadir. Taslarin yararlanmak daha kolay ve bir dövme gerektirmeyen ise taslar, çok diger meslekler ile birlikte daha nadir ve yemek tarifleri için kullanilir.

Bir uygun eylem belirlemek için, sizinle ayni noktada madencilik ile ilgili bir baska oyuncu da niyet karsilasirsaniz of Warcraft madencilik kilavuzunun Dünya bir baska ucudur. Sen açgözlü olmak ve tüm götürün, ya da diger oyuncuya dügüm kaynagi olabilir için karar verebilir. Eger beceri gelistirmek için ariyor, özellikle durumda, yararlanma her iki için mükemmel bir yoldur, benim için sirayla götürün olacaktir, ama bir oyuncu bir maden sitenin yanindaki bir canavar mücadele ise, bu kabul edilebilir o muhtemelen orada sonra madencilik olacak ve onun mücadele bitene kadar yerine bekleyin içeri atlamak için kaba olarak kabul edilebilir.