vay Eger warcraft çanta dogru dünya ile altin tarim emin çanta-olun

Bir anlasma gerçekten büyük konum gibi ilk vay çanta düsünmek zaman gelmiyor. Tüm bunlardan sonra, damla onlari sag olsun? Bu dogru olsa bile Peki, bu altin tarim bitti zaman önemli bir parçasi olarak dikkate almak önemlidir. Sonuçta, büyük çantaniza size yer açmak için ögeleri silme hakkinda endiselenmenize gerek azdir.

onlari almak için farkli yerlerde

Zaten herhangi bir düzeyde damla vay çanta alabilirsiniz belirtildigi gibi, ama ayni zamanda saticilardan onlari alabilirsiniz. Eger yeteri kadar bu büyük bulamazsaniz o zaman en yakin büyük sehirde müzayede evi kafa ve simdiki zaman sizin için faydali olacaktir olanlari satin almak zorunda kalacaktir.

AH onlari satin yüzeyleri oldugunu en büyük sorun altin bol gerekir. Sen vay çanta ucuz degildir, bu nedenle altin saglikli bir kaynagi var oldugunu göreceksiniz. Sana yardimci olabilir kolaylikla bunu yapmak için nasil emin degilseniz.

hangi yüzden bir seçeceksiniz?

Ben size su anda satin alabilirsiniz ne kendi düsüncelerini olabilir anliyorum. Eger “dogru” çanta almak için altin yapmak zaman harcamak istemiyorsaniz o zaman asagidaki listeye bir göz atmalisiniz. Bu size bunlari elde etmek için harcamak zorunda kalacak ne bir göstergesi verecektir.

* Keten Çanta (6) yuvasi
* Kirmizi Keten Çanta (6) yuvasi
* Yün Çanta (8) yuvasi
* Yesil Yün Çanta (8) yuvasi
* Kirmizi Yün Çanta (8) yuvasi
* Küçük Ipek Paketi (10) yuvasi
* Yesil Ipek Paketi (10) yuvasi
* Black Ipek Paketi (10) yuvasi
* Mageweave Çanta (12) yuvasi
* Kirmizi Mageweave Çanta (12) yuvasi
* Runecloth Çanta (14) yuvasi
* Mooncloth Çanta (16) yuvasi
* Netherweave Çanta (16) yuvasi
* Dipsiz Çanta (18) yuvasi
* Asilanmis Netherweave Çanta (18) yuvasi
* Primal Mooncloth Çanta (20) yuvasi
* Buzul Çanta (22) yuvasi

Vay çanta kisitlamalar yok unutmayin. Bu bir seviye 1 konum ve Buzul çanta kullanmak istiyorsaniz mümkün demektir. Bu olay olasiligini temelde bir lonca üyesi asagi gelir ya ücretsiz ya da yeterli vermek için kullanisli olmasi sizin için bunlari yapmak. Yukaridaki büyük satin alma bu wow çanta her biri için 350g-750g ile geliyor anlamina gelecektir.

Gerçekten vay çanta için 1400g-3000g geçirmek ister misiniz? Muhtemelen degil, baska bir sey satin almak için altin tarim konum, özellikle. Ben size ilk zindan girmek mümkün olacaktir zaman büyük çanta olan tavsiye. Eger torbalarda çok daha fazla yagma tutmak mümkün olacak, hangi sizin için daha fazla altin anlamina gelir. Eger para atmadan olabilir yoksa daha sonra oyunda gerekir.

Sürekli ögeleri yagma ve silme 15-20 dakika geçirmek isteyen orada Warcraft oyun bir dünya yoktur, dinleyin. Sen vay çanta tarim altin ya da bir sonraki macera için mükemmel bir seçimdir ne oldugunu bularak hep birlikte bu sorunu hafifletmek olabilir. Sen, altin zamandan tasarruf ve daha uzun süre için birden fazla zindan çalisir, hem de arayisi geçmesi mümkün olacak.