vay altin satin

World of Warcraft (WoW) Dünya dünya çapinda 11 milyondan fazla abonesi ile, dünyanin en popüler devasa online rol yapma oyunlari (MMORPG) biridir. 2008 yilinda, bu MMORPG küresel pazarin yüzde 62 ile rekor yapti. Bu ne kadar popüler. Bu büyüyen sanal ekonomi var, ve hatta WoW altin bagli olarak kendi para sistemi vardir.

WoW altin nedir?

WoW altin World of Warcraft saglik, gida maddeleri ve diger ihtiyaçlarini satin almak için kullanilan sanal bir finansal sistemdir. Katilimcilar oyunda bazi isleri ile altin kazanabilirsiniz. Bu altin alma varsayilan yöntemi çesit. Simdiki ve geçmis WoW yamalar en karli isler (daha fazla altin üreten olanlar) bazi yazit, mücevher isçiligi, büyüleyici, Demircilik, Dericilik ve terzilik içerir. Tabii ki, yerine aslinda oyun oynamak ve karakter artirilmasi harcamak olacagini zaman zaman korkunç bir miktar alir.

Kenara World of Warcraft geleneksel meslek yapan, birçok kisi su anda online saticilardan WoW altin satin almak. Gerçek dünya para karsiliginda, abone oyunda kullanmak daha altin alabilirsiniz. Kredi kartlari ve PayPal hesaplari normalde özellikle çaylak oyuncularin kafasinda bir sorun olusturur Islemleri ki bu tür kullanilir. Online güvenlik, her seyden önce, internet üzerinden is yapan en büyük sorundur. Biz kredi bilgileri tüm duydum korku hikayeleri çalinmasini ettik ve kesinlikle hiç kimse bas agrisi bu tür yasamak istiyor.

güvenlik konulari

Kendinizi nasil koruyabilirsiniz? Bakmaniz gereken ilk sey, mali bilgiler ile paylasilan veya üçüncü kisilere satilmasi gitmiyor garanti bir gizlilik politikasidir. Güvenlik protokolleri de önemlidir. En saygin online WoW altin saticilari gelismis güvenlik protokolleri ile korunmaktadir. Tipik olarak, bu protokol sifreleme ve hack koruma basarili olmak için gidiyoruz çevrimiçi WoW altin saticilari almali ekstra mil olmasi sartiyla ve internet güvenligi organizations.This tarafindan dogrulanmadi içerecektir. Bu güvenlik bilgileri kendi web sitelerinde satisa sunulacak.

En saygin online gerçek para ticareti (DDK) firmalari da bir para iade garantisi içerecektir. Bu yatiriminizi korur ve herhangi bir nedenle memnun iseniz paranizi bosa degil emin olur. Geri paranizi sunan bir sirket muhtemelen kaliteli hizmet sunmaktadir. Onlar bir para iade garantisi bir WoW altin saticinin güvenilirligi gösteren neden olan, yapacagim dediklerini yapmayacagim bazi dürüst olmayan tüccarlar vardir.

WoW altin satin almak için nerede seçimi önemli bir karardir. Çogu insan zaman bunlari almak için, ve kesinlikle bu tür bir hizmet bile ikinci bir göz hak etmiyor gitmiyor altin zaman ve para harcamak istemiyorum. Bu tekrar tekrar güvenilir WoW altin saticilari ile is yapmak mantikli.