ucuza ve güvenli bir sekilde ps2 oyunlari karsidan yükleme

PlayStation 2 milyon 130 üzerinde dünya çapinda ayarlamak için artik satis büyük bir farkla selefi PS1, asarak, tüm zamanlarin en basarili konsol farkla olmustur. Bu ayni zamanda oyun, bugüne kadar yayimlanan herhangi bir sistemin en büyük konsollari büyük kütüphaneye büyük ölçüde kaynaklanmaktadir. Internet kapali oyun indirmek için yollar sayisinin artmasiyla birlikte, yaklasik 2.000 oyun bu kütüphane hizmetinizdedir tamamen.

Ortalama PS2 oyun oldukça saglam 3-4 GB iken, bilgisayar teknolojisi yaslanma PS2 ilk yüzyilin basinda yayimlanan bu yana kullanicilar için her zamankinden daha PS2 oyun indirme ve depolama kolaylastirir, büyük gelismeler ve yükleme etti ve web siteleri için her zamankinden daha kolay sunucularda oyunlar saklamak. Bu nedenle, ROM siteleri giderek artan sayida hatta birkaç yil önce dipsiz olurdu, kendi koleksiyonlarina PS2 oyunlari ekliyoruz. Hatta 700 MB CD-tabanli oyunlar ancak son zamanlarda bu PS1 ve Satürn oyunlar gibi ROM sitelerinde genis serbest gördük.

Bu ROM siteleri serbestçe bazi PS2 oyunlari direkt indirme teklif için, size bakmak ilk yerlerden biri olmalidir. Sadece su anda iki önemli nokta dikkat edin. Ilk olarak, en popüler oyunlarindan sadece bir avuç en ROM siteleri mevcuttur. Ikinci olarak, genellikle çok böyle MegaUpload veya Rapidshare gibi diger sitelerde bulur benzeri sinirlamalar gibi, günde bir oyun daha fazla miktarda olur bir süre, üzerinden indirebileceginiz miktari kapatma yerde kisitlamalar indirme olabilir.

Bu oyun indirme söz konusu oldugunda MU ve RS konusan, ayni zamanda uygun seçeneklerdir, (ki bir aylik ücret karsiliginda feragat edilebilir) Yukarida belirtilen indir kisitlamalari için kaydetmek ve oyunlar nedeniyle birden fazla bölüme ayrilmis olsun gerçegi dosya boyut sinirlamalari bu siteler (RS de çok daha küçük dosya boyutu, ortalama 4 GB PS2 oyun 40 parça gelir anlaminda) tarafindan empoze. Isin püf noktasi, hosting siteleri tarafindan asagi atiliyor önlemek için oyun dosyalari genellikle rasgele ya da kaotik isimleri kadar verilir gibi genellikle oyun forumlarinda bulunan bu dosyalari, baglanti bilgileri barindiran bir site bulmak için sadece bu yüzden degil mi oldugunu sadece sitenin kendisi ile aranacak.

Sonra, ayni zamanda bir aylik ücret gerektiren büyük dogrudan indirme siteleri, birini deneyin, ama daha hizli indirme hizlari, tek bir dosya indirme ve tek bir yerde oyunlarin büyük ve hatta tam listeleri özelligi hangi olabilir. Kova dolusu tarafindan PS2 oyunlari indirmek isteyen dindar oyun için, bu kesinlikle en uygun seçenektir.

Son olarak P2P dosya paylasim,, kesinlikle belirsizlik olsa dolu bir potansiyel seçenektir. Ilk olarak, olarak PS2 oyunlari onlari çevreleyen daha az ilgi ile, eski ve eski haline, daha az insan, dosya paylasimi zor hatta bir tek tohum ile aktif dosyalari bulmak için yapiyoruz. Ikinci olarak, bir dosya aktif oldugu bulunmustur bile, indirme hizlari yükleyicilerimizden sinirli sayida o kadar iyi bagli olabilir. Son olarak, diger daha bu yöntemle zararli dosyalari karsilasma daha büyük bir risk vardir.

PS2 oyunlari karsidan yükleme tartisirken birçok seçenek vardir. Siz de kendi genel popülerlik gibi, indirme, ve sen, sen degisir için en iyi olani seçenegi edinmek isteyen download hizlari isteyen oyunlarin miktarina bagli. Simdiye kadar yapilmis en iyi oyun bazi indirme keyfini çikarin.