ücretsiz wii oyunlari Nintendo yükselen maliyetler için basit bir çözüm

Çikisindan sonra yil içinde, Nintendo Wii sonsuza kadar video oyunu sektöründe genelinde yanki kalici bir iz birakmistir. Sadece bes yil içinde, bu oyun konsolu sonsuza kadar video oyunlari oynamak sekilde degisti. Çocuklar ve yetiskinler Wii özellikle Wii Fit ve halefi, Wii Fit Plus tanitimiyla, sundugu devrimci oyun ile hayran olmustur. Hatta Amerikan Kalp Dernegi bu çok yönlü oyun konsolu için destek gösterisi olarak Wii Fit üzerindeki taninabilir logo koydu. Ama dikkat çekici oldugu gibi, bazi oyuncular hala, AOT oyunlarin çogunun dik fiyat etiketleri üzerinden alabilirsiniz. Bazi oyuncular oyun baslik birincil kaynagi olarak Wii oyunlari indir ile gitmek için tercih nedeni budur.

Wii ilk tüketici pazarina tanitildi zaman, kendi meslektaslari ile karsilastirildiginda pek çok yönden eksik oyunlar ile geldi. Wii yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor olsa bile, oyun kendisi degildin, AOT gerçekten olarak çekici veya ilginç. Ay, ilk yana geçti gibi, video oyunu gelistiriciler Wii için daha iyi bir oyun serbest basladi. Neyse ki insanlar fark etmeye basladi, ve Gerisi hikaye.

Su anda, size Wii için üstün kalite video oyunlari alabileceginiz çesitli yollari vardir. Geleneksel olarak, en yakin video oyunu saklamak için hizli bir sürücü pazarinda son Wii oyunlari almak için en iyi yolu oldu. Ancak Nintendo, AOS WiiConnect24, Wii Shop Channel ve diger çevrimiçi hizmetler ile, Wii sahipleri sadece kendi konsolunu kullanarak en sevdikleri oyunlari satin alabilirsiniz. Ancak, hikaye ayni kalir, birçok Wii sahipleri, AOT gerçekten konsol kendisinin neredeyse yari fiyatina tek bir oyun basligi satin alabilmektedir. Bu yüzden çok fazla para harcama önlemek için, oyuncular diger çevrimiçi kaynaklardan ücretsiz Wii oyunlari almak için ariyor.

Bu Nintendo Wii için video oyunlari satin gelince, seçim için pek çok seçenek vardir. Ama bütün bu seçimlerin, Wii oyunlari indir Wii sahipleri arasinda en popüler arasindadir. Bugün çogu, AOS oyun Wii oyunlari çok kolay ve verimli elde Bu yöntem bulmak. Hatta bir acemi oyun oldukça zahmetsizce yapabilirsiniz.

Bugün, özellikle video oyunu indirme hizmetleri saglamak için olusturulan web siteleri internet üzerinden tüm bulunur. Aslinda, Äôll gitmek için hangi online hizmet akillica seçmeniz gerekir o kadar çok var. Ücretsiz indirme siteleri dürüst olmak gerekirse, oldukça cazip. Ama kisisel olarak, ben çok potansiyel olarak benim cihaz zarar verebilecek güvenli olmayan bir indirme almak riski daha, küçük bir ücret gerektiren bir çevrimiçi video oyunu indirme hizmeti için giderdim.

Eger ücretli bir indirme hizmeti, basina ödeme indirme yöntemi ve bir kerelik ödeme paketi ile gitmeye karar verirseniz ödeme seçenekleri iki temel tipi vardir. Eski ikinci muhtemelen ciddi oyuncular için en iyi ödeme yöntemi ise don, AOT gerçekten, bu hizli oyun geçmesi Wii sahipleri için idealdir. Bir kerelik ödeme anlasma tüm türlerin favori ücretsiz Wii oyunlari sinirsiz indirme alir. Fanatik oyuncular seviyorum, ve bu nedenle yeni bir oyun baslik için piyasada Aore, bir sonraki zaman bir deneyin verirsen olacak.