uçak simülatörü donanim, uçus simülatörleri gerçekçilik getiriyor

Yeni bir oyun oyuncu ve hatta belki de bir uçak simülatörü kullanarak bir pilot ögrenme arar ilk seylerden biri gerçekçilik olacaktir. Açikçasi kollari ameliyat sirasinda fiziksel olarak hareket eden bir çok milyon $ kokpit simülasyon konuyor, ancak bilgisayarinizin klavye, fare ve sirket için ekran bir sey kullanarak bir pc önünde oturdu olmak ile karsilastirildiginda aslinda çok daha gerçek hissediyorum muhtemeldir .

Ama mutlaka siparis için kullanilabilir gerçekçi kokpit tarzi çevre birimlerinin önemli seçim nedeniyle, kalkinan ev Pilot için kayip degildir. Burada, 100 sadece birkaç dolar için bir uçak içine kisisel bilgisayar çalisma alani yapmak için kullanabileceginiz disli bir kismini size almaya gidiyorum. Iyi bir uçak simülasyon bu çevresel araçlar için destek verecek.

kontrol sistemleri veya Klemensleri

Pilot edebilmek için simülatörü iki olasilik bulunabilir, 1’inci bu boyunca kontrolü ve daha sonra ikinci itme saglayan iki joystick 1 özellikleri uçus kontrol sistemi. Oyun denetleyicileri Bu tür ekranlar onlarin çesitli dügmelere programlanmis ve belki de mütevazi birçok yetenekleri olabilir.

Üst veya alt kisminda baglantili asla ragmen havayolu uçus Klemensleri kendi direksiyonun orta kismi benzer. Her ikisi de eller tarafindan isletilen ve uçus kontrol sistemine göre pilot için biraz daha sezgisel bir yöntem olustu. Çatal montaj dirsekleri masanizda onlari düzeltmek için kullanilabilir ve gerçek bir uçakta olacak gibi bu nedenle onlari hizalamak.

Fisek bagi genellikle kollari degisen miktarlarda özellikleri gaz veya itme kadran ile birlikte, ancak genellikle 3, uçak motorlari düzenlemek için vardir.

Uçus için kontrollerin bir kez daha bölümünde ayak pedallari olarak kullanilabilir gelir ve uçak boyunca yer alan çok sayida kapaklari kontrol olabilir dümen kontrolleri vardir.

dügmesine paneller

Bir gerçek uçak içinde siradan bir kokpit bu dügmeye panelleri bunlari yapmak için programlamak oyun fonksiyonu ne olursa olsun yapmak satin alinabilir çogaltmak için diger anahtarlar büyük bir çesitlilik içerir. Gerçek meraklilari normal karmasikligi artirirken, deneyimi çok daha yogun ve de gerçek yapmak bu dügmeye panelleri iki ya da daha fazla olacaktir.

Gerçek bir uçakta radyo cihazi benzer ekstra anahtarlari ile ayni sekilde panelleri satin alinabilir.

görüntüler

Bir pilot en az bir görüs 180 derece görüs alani olurdu kokpit ön camdan bakan. Dogal olarak bir bilgisayar monitörü kendisi pilot hakkinda egri yerine getiremedigini bu saglayamaz. Bununla birlikte bir uçagin pencereleri kopyalamak için yer çoklu ekran birlestirerek özellikle bu birkaç ekran boyunca bir masaüstü penceresi yayilir ATI’nin eyefinity yönetimi gibi teknolojilerin yardimiyla, bir alternatiftir.

Yan ekleri veya uyarlanabilir bilgisayar monitörü montaj destekleri ile bir tablo ekranlar ortasinda düzgün simülatörü Pilot yerlestirmek için kullanilabilir.

Veri panelleri gerçek uçaklar ayna hangi bulunabilir, örnegin iyi bir büyüklükte jiroskop satin almak için sik sik kullanilabilir.

ek uçus disli

Bir oyunun herhangi bir yönetim ve video veya grafik özelliklerine ek olarak, yakin gerçek bir pilot bas kiyafetleri andiran kulaklik satin olabilir. Herhangi bir Pc kulaklik sahip, destekleyecek simülatörleri oyun sohbet için uygun olsa da tipik bir pilot gibi tarz ürünün tekrar sadece gerçekçilik artirir.

Biz havayolu uçus sandalye, oldukça pahali bir yatirim ve sadece bazi gerçekten istekli çevrimiçi pilotlar sahip olabilir birine gelen tüm son, ancak kullanilabilir ve düzenli enstrümantasyon ya da dogrudan yapistirilmis kontrol birlestirebiliriz.

Bu uçak simülasyon ile oynamak için tüm bu teknolojiyi kendi gerçekten gerekli olmasa da bu nedenle emin uçan ile daha ödüllendirici bir deneyim için yapar, arti cazibe genellikle bu en uygun ev kokpit insa etmek yavas yavas satin alinabilir oldugunu .