tüm zamanlarin en iyi 10 spor video oyunlari

Yillar boyunca spor video oyunlari yüzlerce olmustur. Az kirk yil içinde Xbox 360 için Pong gelen MLB 2K6 gittim. Ama oyun evrimi her zaman daha iyi oyun anlamina degil. Bir oyun piriltili arayüzleri ve daha iyi grafik var diye, mutlaka iyi bir oyun için yapmaz. NHL ’94 ve Tecmo Super Bowl gibi klasiklerin sporseverler tarafindan satin takintili devam ederken birçok PS2 ve Xbox oyunlari yerel oyun magazasinda indirim kutularina dinlenmeye mahkum oldugunu nedeni, budur. Iste tüm zamanlarin en iyi 10 var:

10. Ürdün vs Kus (NES) – bu harika bire-bir oyun oldu mu? Hayir, pek degil. Ama oyun baska bir yerde geldi çok önce üç sayi yarismasi ve smaç yarismasi ile yenilikçi oldu. Tek basina için Top 10 bir nokta hak ediyor.

9. Madden (2005 PS2, Xbox, GC) – ’04 ’05 için atlama büyük oldu. ’05 Hit-sopa kontrolü ve suç ile esit savunma kontrolü getirmek için savunma oyun kurucu tanitti. Bayilik modu hemen hemen ’04 aynidir, ama bu mutlaka kötü bir sey degil. Yapmak benim en sevdigim sey sifirdan bir takim kurmak oldugunu. Ben ligin en kötü takimi alarak ve bir güç merkezi içine insa seviyorum. Yeni bir sehre tasimak ve yeni bir stadyum insa, sonra ’05 NCAA gerçek üniversite oyuncular taslak olabilir. Genel olarak, daha baska Madden daha bu oyunu sevdim. 2.006 benim için yeterli bu oyunundan düzelmedi.

8. Punch-Out (NES) – ne çocuk 70’li ya da erken 80 Küçük Mac ile Tyson yenmek için çalisirken saatlerce harcamak YOKTU dogdu?

7. Madden ’94 (Yaratilis, SNES) – bellek dayanarak bu harika oyun oldu. Ben tüm NFL takimlari ve klasik ekipleri bir grup oynamak için güçlü olmak hatirliyorum. Bu kadar büyüyen benim en sevdigim spor oyunlari biriydi. Ben kisa bir süre önce oynadi ve bu berbat, dedi. Hatta Tecmo Super Bowl karsi kendi var tutarak yakin gelemiyorum. Geçen gerçekçi degildir, ve çalisan tacklers da kosucu kapali çikma sirasinda tekrar tekrar döndürme dügmesini isabet olusur. Sadece çünkü bir çocuk olarak zevk hatirliyorum ne kadar bu yüksek.

6. NBA Live ’95 (Yaratilis, SNES) – Bu oyun hiç gerçekçi olmayabilirdi, ama üçerli kadar ates ve sokak-hop atma mahkeme asagi kosmak ve delicesine eglenceli oldu. Bu her takim ve her alanda puanlari ile EA tarafindan ilk NBA oyun oldugu gerçegi de isaret ediyor. Bu 3/4 açili kamera ile ilk oyundu, söz degil.

5. NFL Blitz (Arcade) – NBA Jam futbol versiyonu. Hizli puanlama, geç vurur, ve birden fazla ileri atmak için güçlü olmak gibi deli kurallari bu oyun büyük yapmak hücum hatti gerisinde geçer. Arcade sürümü PS veya N64 sürümlere göre Waaaay iyi oldu.

4. NBA Jam (Arcade) – Arcade sürümü ve konsol sürümleri arasinda, ben NBA Jam bir ton oynadim. Bu, simdiye kadar en essiz oyunlardan biridir. Kim atese iken havada insanlarin bok yenerek veya üç sonra üç isabet zevk vermedi? Bu oyun tamamen sarsti. En iyi bölüm kodlarinin tüm alma ve maskotlari ve Bill Clinton ile oynuyordum.

3. Little League Baseball (NES) – Bu oyunda en iyi NES spor oyunlarindan biri olarak daha fazla dikkat almaz neden bilmiyorum. Oyun herhangi bir NES beyzbol oyunu en iyisi -, pitching vurma, ve tüm basit ve nispeten gerçekçi hissediyorum Fielding. Ayrica az leaguers ile oynamak konusunda eglenceli ve benzersiz bir sey sadece var. Bildigim kadariyla ben yanlis olabilir, ancak bu, hiç çok az lig maçinda bildigi gibi. Heyecan ekleme, bazi takimlar digerlerine göre önemli ölçüde daha iyidir. Bir meydan okuma ister misiniz? Italya, oyunda en kötü ekibi ile bir turnuva kazanan deneyin. LLB tekrar degeri inanilmaz, ben hala bu güne kadar oynamak.

2. NHL ’94 (Yaratilis, SNES) – Ben kadar sonraki adam gibi modern NHL oyunlari seviyorum, ama bu oyun hiç iyi olur. Hala HER ZAMAN oynamak. Oyun kalitesi sasirtici. Kolay wrap-around hedefleri götürmek ve oyun inanilmaz gerçek, özellikle bu oyun ne kadar eski düsünüyor. Oh, ve kayit için, onlar Swingers NHL ’93 oynuyor ama NHL 94’te mücadele kaldirilmasi söz. Degil mi? Garip

1. Tecmo Super Bowl (NES) – Bu oyun çok ilerisinde zamani oldu – düzenlenebilir playbooks ve sezon uzun stat izleme o zamanlar çok serin. Oyun gerçekçi ama inanilmaz esit uzaktir. Bu nedenle, oyun hala popüler ve hala online liglerde oynayan insanlar ton vardir. Emülatörlerine gelisi Kadrolari düzenleme için izin verdi – Ben 2004 yili gibi son gelen Kadrolari ile oyun sürümlerini oynadim. Üniversite Kadrolari ve USFL Kadrolari ile versiyonlari da vardir. Bo Jackson durdurmak imkansiz olmak gibi garip küçük oyun tuhafliklar, saldirgan oyun tahmin ederek savunma oyunlari seçerek, her yerde siçrayan tutamazken, 100 yarda geçer, vb oyun Daha fazla eglenceli hale getirmek. Bu oyun, bugüne kadar eski olsun asla.