tüm sonic oyunlari bir oyun

Her simdi ve sonra, oyun serbest olsun ve disinda kalan oyun kalabalik bir veya birkaç bölümü her zaman var. Çogu oyunda bir hedef kitlesi var, çünkü bu, onlar siddet ve kan derecelendirme var. Hatta bazilari yetiskin derecelendirme var. Bu yüzden herkese uygun bir oyun bulma konusunda, seçimler gerçekten çok sinirlidir. Hem herkese hitap edecek piyasada çok az oyun her zaman vardir. Hatta çocuklar, ergenlik çagi öncesi, gençler, yetiskinler ve yaslilar – Ve herkes tarafindan her her yastan biri anlamina gelir. Bu zorlu Simdi, eger o zaman bu düsünün – bulacaksiniz çogu oyunlar çok eglenceli olmayacak. Yani çok kolay bikmak muhtemeldir.

Ama gerçekten bir buçuk yillardir oyuncularin tatmin edici nesiller için bir ödül almak gereken bir oyun var. Bu Sonic The Hedgehog, ilk çiktiginda oyuncular arasinda tamamen yeni bir dalga yaratmisti Sega inanilmaz orijinal oyun. Ancak, bu sekilde geri 1991 yilinda oldu ve bu nedenle oyun konsollari sadece 8bit gelen 16bit kazanilmis oldugunu hatirlamak zorunda. Yani grafik ve sprite, modern zamanlarda için kullanilabilir ne karsilastirmak olmayabilir. Ama çagdas oyunlar göre, Sonic gerçekten özgünlügü ve büyük tasarim kazanir. Yeni 16bit konsolunda gelismis renk paleti tam olarak kullanilan ve zamaninin en güzel oyunlarindan biri oldu.

Peki bu oyun böyle zamansiz bir basyapit yapar rastlamak herkese hitap? Her seyden önce, bu oyunun basitligi. Bu mutlak ilk sayaçlari için biraz zor olabilir, ama onlar bile oyun ile birkaç dakika geçirdikten sonra tamamen oyunu oynamaya baslar. Kontroller akilli ve basit ve bu bölümde ögrenmek için pek bir sey yok. Gerçekten olsa disari heyecan ne olacak, Sonic eylemleri ragmen çalisacagi hizidir. Bu hiz ve böyle bir oyun içinde ivme kavramlarini alismak, belki de en zor parçasidir. Fakat bir kere bir el olsun, oyun kesinlikle bagimlilik baska bir sey degil. Bu seviyeleri ile oynarken ya da bunlar araciligiyla yanan çok eglenceli, gelecek için oldukça uzun bir süre baska bir oyun bakmak istemezsiniz.

Siddet, müstehcen içerik veya jestleri her türlü yoksun, çünkü o da dostu son derece ailesidir. Böylece kolayca çocugunuzun denetim her türlü olmadan bu oyunu oynamak saglayabilirsiniz. Ama bir yetiskin için, bu hiç denediniz en eglenceli oyun olabilir. Renkler güzel yapilir ve müzik özellikle oyun için olusturuldu. Yani oyun her açidan özgünlük vardir. Çogunlukla oyun gibi yetiskin oyuncular bu, bir içinde bitirmek gerekir özellikle zamanli eylemler, oynamak çok zor oldugu için öngörülen süre.