tüm hartenjagen ve çevrimiçi hartenjagen hakkinda

Hartenjagen da Kalpler olarak da bilinir. Bu daha az veya daha fazla kisi için sürümleri ile dört kisi oyunudur. Bu kartlari ile ya da bilgisayarda çalinabilir bir hile alma oyunudur. Eger Hartenjagen online oyun varsa, oynamak istediginiz oyunun sürümü almak için alabilirsiniz. Oyun için ayarlanir kurallar kartlari ve Hartenjagen bilgisayar sürümleri için kullanmak olabilir.

Çevrimiçi Hartenjagen oynamak için bir avantaji gündüz veya gece ve çok farkli insanlarla her zaman oynayabilirsiniz olmasidir. Bu yeni arkadaslar ve yeni insanlarla tanismak için harika bir yoldur. Eger gitmek sitelerinde bagli olarak, farkli sürümleri seçebilirsiniz ve bazilari siz de katilabilir turnuva olacak. De Çevrimiçi Hartenjagen için tek bir oyuncu oyun bulunmaktadir. Turnuva Bazi oyuncular için nakit ödüller sunacak.
Oyunun kart versiyonu kartlarin tam 52 deste kullanir. Hiçbir joker destede ve en üst düzey karti As ile baslar. Daha sonra Kral, Kraliçe, Jack, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, ve 2 gider. Tam güverte sonra dört oyunculara dagitilir. Dagitici bir sonraki oyuncu için vermek için her oyundan üç kart seçer.

Ilk tur sol bayilere oyuncu içindir. Daha sonra bir sonraki turda sagdaki oyuncu ve dogrudan masada oyuncu için üçüncü tura verilir. Hiçbir kartlari dördüncü turda gönderilir.

Oyunun tüm nesneye tüm ceza puani oynamaktir. Ceza puani kalplerini ve batakligin kraliçesi geliyor.

Bu Amerikan Kalpler olarak Amerika’da bilinen baslangicidir. Oynadi ve bazi sunlardir olabilir kalplerin birçok sürümü vardir:

Hollanda Kalpler, Achterhocks Kalpler, Geleneksel Kalpler, Split geçis, Adlergrove pas, üç oyuncu için Kalpler, bes oyuncu için Kalpler, alti veya daha fazla oyuncu, Çin Kalpler, Extreme Kalpler ve Siyah Maria için Kalpler. Gördügünüz gibi, seçim için birçok farkli çesitleri vardir.

Kartini uzatir ve iki yonca (kulüp) geçer Oyuncu baslamak için hazirdir. Saat karti devreye giriyor sonra diger oyuncular yerlesmek gerekir. Daha sonra ayni renkten bir harita olmalidir. Bir oyuncu bir renk herhangi kartlari bulunmamaktadir zaman, farkli bir renk bir harita oynanmalidir.

Oyuncular daha sonra bir kart çözmek gerekir ve en yüksek karti ile bir dört kart çözmüs olmali ve serbest birakmak için yeni bir harita var. Oyuncu ayni renk dört kart varsa, siralama sistemi yüksek kart belirlemek için kullanilir. As yüksek karttir. Bir dört kart en yüksek olamaz. 26 ceza puani turdan sonra dagitilir. Bir oyuncu oyun için ceza puani en fazla sayida ulasir veya üzerine çikmasi sonra, oyun sona erer.

Bu sadece Amerikan Hearts oynamak gibi ne olacagini bir nefis lokma oldugunu. Kurallari oyun olsun kartlari veya Hartenjagen bir online versiyonu en sürümleri için geçerlidir. Bu oyun yillar içinde çok popüler hale geldi ve eglenceli ve herkes için macera bir oyun olmaya devam edecektir.