tufan tesviye strateji – Eger tufan baskinlar 2 çesitli türlü biliyor musunuz

Four Winds Tahti ve Blackwing Descent – tufan baskinlar iki farkli türü vardir
Four Winds Throne sadece iki gerçek kavga ile baskin bir lokma oldugunu. Patronlarin kendi küçük bir aralik ragmen, 4 Winds Throne baskin ekipleri oldukça kaba olabilir. Her bir mücadele teknik uyum ve hassas asamada yönetim bir sürü içerir çünkü bu basitçe.

Açilis deneyim, Rüzgar Conclave, size 3 bölümler halinde baskin bölmek gerekir. 3 nadir daises üzerinde 3 patronlari vardir. Grubunuz senkronize bir sekilde platformlarda enine degisen yetenegine sahip ve patronlari performans ne tepki gerekir. Bu tür dernek son derece size biraz zorluk olabilir dans adimlari ile rahat degildir eger öyleyse, bir baskin için disorienting olabilir.

Ikinci Al’Akir karsi oldugu üzerinde gelmesi. Bu 3 boyutlu alanda bir 3 fazli mücadele ve bitirir oldugunu. Appealingly, Al’Akir Sartharion gelen “ates duvari” mekanik birlestiren ve Malygos gelen mekanik “etrafinda sinek”. Sorun bir kez daha bu kavga ile ilgili sorunlar varsa, muhtemelen de burada karsi karsiya olmasidir. Ama sonuçta, Al’Akir oldukça çekici eglenceli ve çekici bir deneyim.
Inis Blackwing da ilginç bir yeni baskin örnegidir. Bu Cataclysm için yeni bir örnegini ama oyunun gelenegine yaklastikça bu yana sadece temel nedeni degildir. Deathwing mezardan onun küçük bir çocuk ve kadin geri yükseltti ve simdi gezegenin tüm zombi ve mosmor olan. Yani ve en mükemmel yakin arkadas Blackwing Descent her kisi bitirmek gidip yine uygun ögeleri ayarlamak gerekir.

Bu durus patronlar Magmaw, OMNITRON Savunma Yöntemi, Maloriak, Attramedes, Chimaeron ve Nefarian vardir.

Magmaw Descent Blackwing ilk patron oldugunu ve o büyük bir agiz ile büyük bir magma worm ve o sadece bir ana baslik degildir.

OMNITRON Savunma Süreci 2. savas oldugunu ve sistematik olarak baskin göstergesi “konsey” savastir. Temelde, bu savas için kritik en en güncel güncel aktive patron geçis etmektir. Her bir patron farkli bir zarar tür vardir.

Maloriak birçok baskin gruplar için sasirtici savas oldugunu. Herhangi bir vicdanli dans asamasinda sorunlu oldugunu degil ama ezberlemek segmentleri ve dans önlemlerin iyi bir anlasma vardir.

Atramedes geliyor patron ve Atramedes kör baslica nedeni bu, alisilmadik bir karsilasma tür.
Chimaeron bu onlarin beceri bir deneme oldugu gibi, sizin sifacilar için karsi karsiya mücadeleye sahne olacak.

Nefarian büyük yakalamak, Blackwing Descent ve tüm en son patron büyük kahuna oldugunu.