tufan sonra Azeroth – tüm degisim lütfen

azeroth uçan beceri

Bu belki de en Warcraft özelligi için istendi. Azeroth’daki uçmak için yetenegi. Peki simdi bunu aliyoruz. Ama bu aslinda ne anlama geliyor ..
Peki, öncelikle Azeroth öyleydi yer degil. Seni bilmem ama ben kendimi özgün Azeroth üzerinden uçan resimde zaman örnegin, faydalari düsündüm;

Bir montaj düsük seviyede malzeme Tarim
Arayisi hatlari yapmak I (belki de rep için) önce yapmamisti
Yeni oyuncular üzerinde Swooping “alem Ben uçabilirim” gidiyor kafasi
Her zaman çok soguk bakti bu alanlarda bazi kesfetmek. Dun Moragh havaalani gibi.

Bunlarin hiçbiri de listenizde yüksek olsaydi Eh,, biraz hayal kirikligi içinde olabilir çünkü “(zamanlarin en iyi yaptigimiz için degil en ilginç sey) benim geri kalani düsük seviyede malzemeleri tarim disinda listesi “hemen hemen ne olacak degildir isterdim.

Hiçbir sey henüz sabit ancak …

4,0 yama (degil Tufan kendisi, ama zaman çikacak Tufan yama) için Biz su düsünülebilir bekleyebilirsiniz.

Görevler için maksimum seviyede.

Bir “U” dönüs biraz bu olursa. Her oyuncu benzersiz deneyimi yapmak için Blizzards sürücü bir parçasi. Eger bir alanda sorgulayan ve tesviye zaman harcamak durumunda – o zaman diger bazi yollari size kapali olabilir. Arayisi verenlerin sadece sizin için uygun olmayabilir. Kez 85 ulasmak, varlik düsünce, size yolda yapmak seçimler kuvvetiyle tarafindan baskalarina oldukça farkli bir deneyim oldu olacak.
Sahsen ben bu bir hayrani degilim. Geri 2,4 olarak Blizzard herhangi bir düzeyde yapilan görevler için rep vermeye karar verdi – hatta “Düsük seviye arayisi izci” Bu kaldirildi, bu bir utanç olurdu ekleme

seref için swooping.

Evet, bu (muhtemelen benimle ilgili daha fazla diyor – ve insa güvensizligi bazi ben baska bir sey daha, var) yapmak mümkün olacak iken bir kol maliyet ve daha sonra, muhtemelen de iki bacak OLACAKTIR. Bu yüzden kalabalik tesviye veya dk tesviye eskisi gibi asla.

En son? Hizip “hava boslugu” lisans. Bir seferde çok için lisans veya 25.000 g basina Potansiyel 5000g. 25000g!
Ayrica, bir süre önce tursu olan sürme kirpma ve diger uçan hiz meraklilari ile, ya dag uçan yeni bir düzeye VEYA eski olanlari degistirmek için çok pahali bir tutkunu bekliyoruz. Zemin baglar özellikle domuz ve Gezgin en gibi ögeleri ile, iyi bir destek inWotLK verildi ise Mammoth (ayaklari üzerinde dükkan) Tundra. 4.0 uçan baglar için ayni bekliyoruz

Explorin ‘sevgi dolu

Her yere gidebilir ise Yine, “herhangi bir yerde” sizi görmek için aradilar … olmaz. Bu her zaman ilgi kirilmak var bu merakli ve yerlerinden en sildi olacagini, Azeroth degisim ölçektir.

Bir yere gidiyor ve her sey harika görürken, Görüyorsunuz “köseyi dönünce” olan daha fazla alanlar vardir umut – gizem bu biraz sahip – bu gizli ya da ulasilmasi zor yerlerde arkasindaki irfan olarak kendi tahmin yapma imkani – benim için cazibesi büyük bir ekledi.

Son bir nokta. Her tesviye Hiç artik çalisacaktir duymus bot. Dönem.

O kadar çok için karisik bir nimet,
Ama sonra yeni baslayanlar üzerinde baskin istedim adamim …