terkedilmis dünya – evde vampirler

Simdi ele olmaz nedenlerle – – Forsaken World The Vampire en popüler siniflardan biri olmaya hazirlaniyor böylece Eyrda arazi dolasim vampirler önemli sayida bekleyebilirsiniz, bir kez gelistirici insanlar dolasmak izin karar.

Simdi biri olmayi planliyor, ya da sadece ne sinif kontrol altinda kana susamis nüfus tutmak için, sizin Vampire Slayer karakter için seçmek için anlamaya çalisiyoruz olsun, Forsaken World Vampirler hakkinda bilmeniz gereken birkaç sey var.

The Vampire melez bir sinif türüdür. Tüm esnaf bir Jack, hiçbiri tür bir toon ustasi. Vamps, DPS disari el, can PK iyilesmek ya da bir tank olabilir. Ayrica menzilli saldiri var. Evet, hepsi var. Ama ben bunlarin hiçbiri ustasi oldugunu söyledi.

Güçlü solo ve PK sinif, çok yalniz. PVP Assassin ile maç tek sinif. Vampir araligi saldiridir. O, Heal, PK ve DPS tanki yapabiliyor.
Bu her seyi biraz ama hiçbiri en iyi yapmak için bu mümkün bir siniftir.

Iste Vampir hakkinda bazi ayrintili bilgiler oldugu, Vampire 3 farkli yetenek agaci vardir. Bunlar birbirinden çok farklidir. Seçin farkli yetenek agaci oynamanin farkli bir sekilde seçmek demektir:

1. karanlik agaç
Bu PURE pvp yetenek agaçtir. Ayrica PK düsman devre disi birakabilirsiniz Kontrol Yazim ikramiye size sadece yetenek agaci,. Ne zaman Vampir mücadele, bu degisik moduna açmak için% sansi var: Simdiye kadar, sadece Vampir modu, Nomral Mod oldugunu biliyorum. Vampir modunda, bu yetenek agaci Pvp sirasinda çok çok güçlü büyük hasar ikramiye saglar. Ancak normal modunda, bu Doest çok iyi yapmak. Mod degistirme kontrol edilebilir degildir, onun bazi saldiri beceri ile tetiklenir. (Orada aninda Vampir moduna Vampire açabilirsiniz 1 beceri aslinda ama bu beceri pratik. Vampire modu tutkunu gibi, hizli tükendi degil çok uzun CD. Disari çalistirdiginizda, bu beceri sekilde uzaklardan bir tekrar döküm mümkün)

Her zamankinden daha, bu yetenek agaci, Vampir modu tutkunu süresini artirmak beceri CD gelistirmek, critial% ekleyin ve diger sinifina karsi çok çok güçlü Vampire için tek kontrol büyü, bonus ekleyin becerilere sahip

2 hayat agaci
Bu destek yetenek, özellikle sifa ve HP sülük odaklanin. Yetenek agaci sifa artar iyilestirici gücü ve bu tür için MP azaltmak beceri vardir. Ayrica, büyük ölçüde HP sülük artirmak beceri

3 HellFlame agaç
Bu PURE pve yetenek agaci, Ama yetenek kurmak sekilde tek hedef PK stron olun. Bu alev dmg, alev debuff, ve CD azaltmak için ikramiye ekler. Ayrica takip ve PK uzak çalistirmak için beceri var, bir yarasa kadar bonus hareket hizi içine Vampire açabilirsiniz

1vs1 çok güçlü özeti, Vampir, grup vs grubunda sinif bir destek sinifin fazla.