tekel yeni nesil

Tekel Devrimi Tekel oyuncularin tamamen yeni bir nesil kuracak? Bu kesinlikle olacak gibi görünüyor. Oyunun bir önceki biçimi hakkinda sik sikayetlerden biri tek bir oyun süresiz devam edebilirdi. Bu yeni oyun ile durum böyle degil. Küçük degisiklikler oyun hizlandirir hangi getirilmistir.

Peki Tekel Devrimi eski oyundan farki nedir? Bu oyunun 75. yildönümünü kutlamak için yayimlandi, bu nedenle bazi degisiklikler bekleyebilirsiniz. Yönetim kurulu tamamen degisti ve kare aksine simdi seklinde yuvarlak degil. Çogu insan bir masa etrafinda oturan insanlar için bu sekilde ve çok daha iyi daha kolay oldu.

Bu dört bölgeye ayrilmistir. Sans ve Toplum Gögüs kartlari kombine ve yeni bir bakis açisi oyuna yeni bir boyut ekler eklenmistir. Bir bölge alani zaman arazi, ya bu Bölgesinde bir sans herkes saglayabilir ya da bir sonraki bos özelligini tasiyarak açik artirma için bir özelligi koyabilirsiniz. Tüm özelliklerini zaten elde edilmis ise size bir özellik takas olabilir bir anlasma yani zorlayabilir.

Çesitli özellikleri fiyatlari akim degerleri ve simdi ne zaman satin ya da açik artirma seçenegine sahip bir özellikte arazi yansitmak için yükseltilmistir. Ayrica özellikleri takas olabilir. Bu kombine degisiklikler büyük bir zaman tasarrufu vardir. Sapka ve araba gibi tanidik gümüs parçalari plastik Movers yerini ve simdi bir sapka, ayakkabi, köpek, araba, demir ve gemi seklinde olan olmustur. Sans ve Toplum Gögüs kartlari kombine ve yeni bir bakis açisi oyuna fazladan bir boyut olusturur eklenmistir.

En büyük degisiklik muhtemelen nakit kaldirildi olmasidir. Tekel para bir sey degildir. Simdi bir banka karti var, ancak yine de mali takip etmek için ya da kendinizi iflas bulabiliriz gerekir. Kartina nakit degisiklik bu yeni oyunda yapilan degisikliklerin en az tercih edilen olmak zorundadir. Birçok yorumcular önceki Tekel para nasil saymak insanlarin ögrettigi bir egitim degeri vardi aslinda yorumladi. Saymaya ve para ayak uydurarak hapse bos alan sette inis ve çok para toplama gibi eski oyunun eglenceli bir parçasiydi.

Simdi, para takip etmek için yardimci olan bir merkez vardir. Sen tokatlamak bir islem için ödemek için banka karti. Bu sesler ve müzik çalar ve dahil degildir 3AA pil gerektirir. Hapse toprak zaman çarparak kapi sesi serin bir dokunus. Jüri Tekel Devrimi daha geleneksel Tekel üzerinde bir gelismedir olup olmadigi konusunda bölünmüs gibi görünüyor, ama en çok harika bir oyun olduguna inaniyorum görünüyor.