tek basina karanlikta – Bu klasik oyun bir yorum

Alone in the Dark yilinda arsa sanatçi Jeremy Hartwood, onun Louisiana konak Derceto in “görünüste” intihar gizemli ölümü içerir. Hizli bir polis sorusturmasi sonra Jeremy ölümü intihar olarak onaylanir ve dava kapandi. Ama bir sey dogru degil ve sahne girmek yerdir.

Ya özel dedektif Edward Carnby veya Jeremy yegeni Emily Hartwood – Sen Alone in the Dark iki karakter birini oynamayi seçebilirsiniz. Karakter seçimi sadece kozmetik ve oyun oynamak ya da hikaye üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Adamin intihar etmeden önce, Jeremy tarafindan yazilmis bir not ile gizli bir çekmece vardir inandigi bir piyano – Edward Carnby oynamak, o Jeremy yegeni intihar arastirmak ve konak Derceto bir piyano bulmak için ise aldi. Emily Hartwood rolü, açiktir ki ayni intihar notu ariyoruz.

Oyun baslamadan önce Edward / Emily konak Derceto gelir ve eve girer. Derceto mistik bir havasi vardir, ve insanlarin kötü bir yer olarak konak söz – bir ev garip olaylar ve gizli sihirli pesindeyim. Eger konak girdikten sonra kapinin arkasinda slam kapali olan ve kötü bir his mide yolunda yapar. Ancak, piyano oldugu söyleniyor tavan, devam ediyor ve burada oyun baslar!

Oyun sizin karakter tam kontrol sizdedir basladiginda. Görünüm 3D ve grafik aslinda iyi oyun 1992 oldugunu dikkate alinir. Aniden tavan arasinda saklandigini bir zombi tarafindan saldiriya konum – Ama düsünmek için fazla zaman yok. Ya tabanca ile ates veya çiplak elle ile sut olabilir. Alone in the Dark gerçek kavgalar ya, ates gücü ile çözülebilir silâhsiz ya da bir kiliç gibi çesitli silah ile olabilir. Derceto içinde macera sirasinda çesitli silah rastlamak.

Zombi öldürme sonra Derceto en söylentiler gerçek oldugunu fark – konak her kösenin ardinda pusuda ve hiç beklemediginiz zaman atlar bazi kötü pesindeyim. Hikaye büyüledi tutacak, ve aksiyon sahneleri parmaklari üzerinde tutacak – Alone in the Dark macera, korku ve bulmaca ögelerini harmanlayarak büyük bir macera oyunu. Bu karanlik sonra Alone in the Dark oynamak için tavsiye edilir – Evet, büyük ölçüde oyunun atmosferi eklemek ve kesinlikle bazi korkutuyor saglayacaktir.

Ben Alone in the Dark ve arsa hakkinda daha fazla açiga degil edecegiz, ama Derceto gizli bir yer oldugunu kesfedeceksiniz. Tez kitap komplo önemli bir parçasidir ve Derceto dehseti içgörü saglayacaktir – Eger oyun sirasinda alabilirsiniz pek çok kitap okuyun. Bulmak ve okumak kitap HP gibi gerçek yazarlar ilham aliyor Lovecraft ve kitabinda “Cthulhu Mythos”.

Alone in the Dark indir

Wikipedia Ziyaret – Alone in the Dark