team fortress 2

Team Fortress 2, 1996 popüler QuakeWorld mod için uzun zamandir beklenen devam filmi, yeterli adalet daha sonra selefine yapar. Orijinal gibi, TF2 moda gibi bir çok karikatür sinif tabanli dövüs ve farkli oyun modu bir dizi birbirlerine karsi online oyuncular çukurlar, ama bu kez kullanir.

Muhtemelen oyunun en çekici yönü genel görünümünü ve tarzi. Sadece onlar iliskili oldugunu anlamaya asla bakarak, TF2 ve yan yana oynamak Team Fortress Classic (TFC) her ikisi de olsaydi. TFC çok basit, temel ordu tarzi vardi; özel bir sey. TF2 gelince, grafik gibi büyük bir varligi ve son derece iyi çikardi vardir. Onun “yasam karikatür” tarzi, onu aramak gibi, gözlere çekici degil sadece, ayni zamanda oyuna mizah bir çok ekler. Eger bir düsman roket tarafindan parçalar halinde püskürtmeli olsaydi, o zaman demonte vücut parçalari bir sekilde etiketlenmis, anlik ile tedavi edilir. Onun 4 araçlar biri kurma bir mühendis gibi bile küçük seyler, bunlar otomatik olarak gözlerinizin önünde monte edilir gibi durdurmak ve izlemek için yeterlidir.

Gerçek oyun gelince, herhangi bir tek oyuncu modunda, ama TF2 çesitli çevrimiçi açisindan bir sürü sunuyor olmayabilir. Seçim ve bir maç sirasinda herhangi bir noktada arasinda geçis yapmak için 9 çok farkli siniflar vardir. 9 karakter 3 kategoriye ayrilir; Hücum, Savunma ve Destek.

Ofansif kategorisinde size Scout, Solider ve Pyro bulacaksiniz. Bu karakterlerin ana rolü herhangi bir destek olmadan düsman üssü haline dogru sarj etmektir. Defansif altinda, Demo Adam, Agir ve Mühendis bulacaksiniz. Açikçasi, bu karakterler çogunlukla kontrolü veya yakalama noktalari savunmak için tasarlanmistir. Onun yapiskan bomba, onun zinciri silah ve nöbetçi ile Mühendis ile agir ile Demo adami – – ama yine de destek çok gerektiren tüm üç uzun bir süre boyunca hasar yükleri birakmaya edebiliyoruz. Bu, iyi, Destek karakterleri bize getiriyor. Önce Medic var. Medic düsük saglik vardir ve çok zarar disinda çanagi, ancak zarar daha sonra yardim daha yapmak istiyorsaniz, Medic tam size göre. Onun Medi Gun var saglik baslayan% 150 için müttefikleri kadar iyilesmek için ve ayni zamanda Medic ve onun iyilesme hedef hem de geçici yenilmezlik verebilirsiniz kullanilir. Sonraki ismi zaten her seyi söylüyor Sniper vardir. Sniper düsmanlari birer birer koparmak için onun Bolt Action Sniper Rifle kullanir. Onun makine tabanca ve Kukri biçak sürekli bir kafa vurdu kurbani oldugunu hatirlatmasi yorgun yakin mesafeden saldirganlara karsi savunmak için kullanilir. Ve son, ama kesinlikle en az degil, Spy oldugunu. Spy ana hedefi almak ve disari elde etmektir. Onun gizleme kullanarak ve yeteneklerini gizleyerek, casus düsmanlari savunma kesfedilmemis sizmak, ve Mühendis araçlar her nakavt “Elektro Sappers” kullanabilirsiniz, sonra da kelebek biçak ile bir backstab onu bitirmek.
Eger açikça Gördügünüz gibi, bir sey, daha dogrusu, TF2 herkes için biri var. Her karakter orada kendi hissediyorum ve sadece hardcore FPS kitleye daha sonra için oyun açilir kisilige sahiptir. Karakter seslerin hepsi çok farkli ve unutulmaz, o yakindaki bir düsman Spy sizi uyarmak için bagirir zaman Medic güçlü bir Alman aksani ve Pyro vardir çünkü, bir Medic için uzak bir müttefiki pryo yanlis asla … iyi kim bilir ne Pyro en söyleyerek. Yeter karakterler hakkinda, ne ortamlar hakkinda? TF2 düzeyi seçimi hakkinda söylenebilir sey, az ama yine de harika olmasidir. Sürüm sadece orada oynamak için 6 farkli düzeylerde ilgili olmustur, ama hepsi vardi ve hala yasamaya son derece eglenceli, ve simdi bu kadar çok kullanici haritalarini ile oynamaya devam etmek daha da nedeni aslinda söz degil, var olabilecegini Vana yeni haritalar, silahlar ve oyun modlari dahil olmak üzere, yakin gelecekte piyasaya sürülecek yeni içerik hazirlaniyor.

tüm

Fantastik sanat yönetmenligi, benzersiz karakter ve silah, ve genel olarak mükemmel oyun. Gerçekten TF2 en eglenceli insanlar “Goldeneye 007” yana bir FPS oynamak olacaktir olacagini hissediyorum ve ben gün geri Goldeneye bir çok oynadi, söyleyeyim. Görsel ve karakter tabanli mizah alici gözü ile, bu bazi online çokluoyuncu aksiyon ve iyi bir zaman bir cehennem arayan herhangi bir PC oyun için olmasi gerekir.