tas pahali mücevher bakimina bes önemli ipuçlari

Birçok kadin kendi gardirop için renkli bir dokunus eklemek için sevgi ve tas pahali taki ile daha çok tamamlamak için bir çok daha iyi bir yolu yoktur. Tanim olarak, bir tas, bir mineral veya kesilmis ve parlatilmis olarak aldiktan sonra taki kullanim için uygun bir tastir. Hayal hemen hemen her renk elde, taslar taki favori parçalari için mükemmel bir iltifat ekleyebilirsiniz. Asagida her degerli ve yari degerli tas taki bakimi için bes öneri:

* Ametist taki dogrudan günes isigindan uzak muhafaza edilmelidir. Neden? Ister inanin ister inanmayin zaman uzun süre günese dogru maruz kalmalari durumunda, bu güzel tas aslinda solmaya olamaz. Sonuç olarak, bu onun canli renk korumak yardimci olabilir böylece sadece bir hediye kutusu, pahali mücevher durum ya da diger koyu alani içinde sizin ametist pahali mücevher alisveris tavsiye edilir.

* Tas yakut taki temizlerken, aksesuarlarinizi parlayan tutmak için bir ev yapimi tedavi düsünün. Sabun ve su bir arada güvenli bir sekilde en degerli taslar temizlemek olabilir, ve ticari taki temizleyiciler daha az sert olabilir.

* Eger tas pahali taki temizlemek gibi, sadece seçtiginiz kap (lar) dogru yakin göz ödeme. Özellikleri tas yüzeyi çizebilir ki, killar herhangi bir firça veya diger ürün önleyin. Bunun yerine, potansiyel olarak tas zarar verebilir hiçbir zor yerleri vardir yumusak bir bez kullanin.

* Ticari pahali mücevher temizlik ürünü her türlü kullanarak önce, her zaman yönergeleri dikkat yakin ödemek. Tüm temizleyiciler taki güzelligi korumak için, tüm taslar için risksiz ve çünkü nedeni, bu dikkatli talimatlari okumak önemlidir. Ne olursa olsun sizin gümüs tas pahali mücevher leke kurtulmak ya da sadece seçiminizi için biraz parlaklik ekliyoruz olsun, sürekli üreticinin yönergelere uygun ve temizleme için alternatif yöntemler pahali taki gerekirse düsünün.

* Tas pahali mücevher saklarken, kolayca koleksiyonundan diger parçalari ile temas etmemesi olacak bir yol gibi yerlestirmek için emin olun. Neden? Pahali taki etrafinda yuvarlandi almak için olsaydi, degerli taslar çizik ve hatta kirilabilir. Çok sayida Normal taslar dayaniklidir, ancak dogru bakim degilse de hasarli olarak yine de çizilmis olabilir. Eger yipranmis almiyor zaman taki savunma, küçük bir zip geçirmez taki çantasi her parça saklamak emin olmak istiyorum. Eger gümüs bir takan iseniz, bu depolama yöntemi de kararma sürecini yavaslatmak için yardimci olacaktir.

Sadece mesela labret taki için bakim nasil anlamak Simdi, nerede büyük firsatlar kesfetmek için bilmek önemlidir. Çok sayida fantastik pazarlik nerede alisveris bilmek özellikle web üzerinde bulunan ve olabilir. Online perakendecilerin sik kupon, nakliye indirim yani sira dünya çapinda web magazasi göz sanal site ziyaretçileri için satis maliyetleri vermek. Eger tas taki yepyeni bir parça için pazarda iseniz, seçtiginiz metal içinde uzmanlasmis bir perakendeci seçme hakkinda düsünüyorum. Bir gümüs takan iseniz, örnegin, bu degerli ve uygun fiyatli metal siklik zevk bireylere hitap herhangi bir is için görünür. Bu yaklasimla, kendi tarzinizi karsilamak için çok iyi toplama ve renk bol bulmak için belli bir konum.