tanri ve kahraman-Roma yükselen

Az söylemek PC oyuncunun cüzdan ve zamaninda kavrama, açik tüm gece elfler, troller ve cüceler göz önüne alindiginda, bir marka yeni bir baslik ile online rol yapma oyunu piyasaya girmeye çalisan bir ezici bir görevdir. Roma Rising: Perpetual Entertainment bir sonraki büyük bahis, Tanrilar ve Heroes denemek için istekli oldugunu.

Tanrilar ve Heroes, bunu üstüne iken büyük Roma Imparatorlugu korumak gerekir seçilen Roma savasçi biridir.
tanri ve kahramanlar goldand önemlidir. Tehditler birkaç yönden geliyor. Digerlerini deneyin ve harita izgara depo Roma’ya ayaklari altinda ve zenginlik almak degil, ayni zamanda mitolojik varliklar Furies, Cyclopes ve çevrelerindeki Minatour yayilmasi terör ve ölüm ve tehdit sakinleri oldugunu. Arasinda

Güçlü Roma tanrilarindan biri olan yavrulari olan misyonunu, seçtiginiz karakter, elde etmek için, ailesinin büyük adina dünyayi kurtarmak. Eger düzeyini artirmak zaman sizin armut için düsünülemez oranlarda güçleri erisebilir çünkü eski söyleyerek “böyle bir baba, böyle bir oglu” gerçekten, Tanrilar ve Heroes onun sag girer. Tabii ki Gods & Heroes için kullaniminiz, alti farkli kategoride yayilmis on birinci yüzyilda gelip becerileri, çok genis yelpazede sahip oldugu ilahi güçler degil sadece. Eger seviye kap elli ayarlanir ulasmadan önce üzerinde kafa yormak çok sey var.

Tüm online rol yapma gibi gladyatörler, rahip, büyücü ve suikastçi küçük bir seçim mevcut karakter siniflari, tabii ki. Biz eski Roma ile baglanti ve antika mimarisi çok olacak gibi sadece o kucaklayan Tanrilar ve Heroes, gladyatör oyunlari, at yarislari ve onun ormfrisyr, seytan köpek Cerberus ve çok basli Hydra ile canavar Medusa ile epik çatisma.
Eger Roma Imparatorlugu’nun bir savunucusu olarak yeterince basarili olursaniz size savasçi kadar ögrenmek ve sorumlulugunu alacak gibi savasa sizi takip edecek kölelerinin bir dizi var mümkün olacak. Birlikte degil L? Ka yiyecek ve su Roma kaydetmek için kasirga için, ve sürekli egitim almak gerekir. Tabii ki, bu online tabanli Roma Imparator diger oyuncularla birlikte oturup, ve en fazla sekiz oyuncu büyük isler basarmak için gruplar birbirleriyle ittifak olabilir. , Loncalar, ya da Tanrilar ve Heroes denir hangi sirketler yaratma yetenegi de mevcuttur.

Gelistiriciler Tanrilar ve akan su tarafindan yüzer Heroes karakter animasyonlari almak için çok çaba koyduk. Perpetual Entertainment en çok diger oyunlari daha çift animasyon kare sayisini var ve ben onlara inaniyorum iddia ediyor. Oyun çok disari güzel ve herhangi bir online oyun görmedim bir samandira var görünüyor.

Ancak, bu cilali grafik gerçekten güçlü bilgisayarlar güzel üzerinde yüzer gerektirir bir his var. Basit bir hesaplama örnek yapalim: Eger yedi diger oyuncular ile ittifak olurken bir oyuncu gibi, savasta sekiz kölelerinin kontrol edebilirsiniz. Ayrica sekiz kölelerinin seyrini kontrol edebilirsiniz. Altmis dört kölelerinin toplam sekiz oyuncu fantastik samandira ile oynayabilirler benim hayal gücünün ötesinde, ama biz ne yaptiklarini biliyor, bu Perpetual Eglence güvenmelidir.

Perpetual Eglence hala çok gizli damgali kagit, iddiali bir online RPG, üzerinde yaratti. Roma Yükseliyor, izlemek için bir oyun: bin potansiyel beceri ve büyük grafik hissediyorum Tanrilar ve Heroes üzerinde oyunun sürümü de binin üzerinde kullanilabilir atamalari ile. Oyun ancak oyun mekanik çözümler açisindan kanitlamak için bazi isler vardir, ama buna ragmen biz Gamereactor öncesi üzerinde iyimser Perpetual Entertainment mamut proje sözü vardir.