take-iki baskani ea39s yeni reddeder

Take-Two baskani EA yeni teklifini reddetti. Biraz ikincisi her bir hisse için ödeyecegi fiyat azalir ve teklife cevap için son tarih uzanan Take-Two,, için EA yeni bir teklif Strauss Zelnick, Take-Two baskani tarafindan elestirilmistir olan “küçük için Bizim yillik toplantisinda sunulan önerilerin lehine oy büyük sayida, sunulan hisse sayisi, tartisilmaz evidecia hissedarlarimiza tesekkür sundugumuz Texas Holdem poker fisleri satin almak için EA teklif daha Take-Two iyi olarak hissedar degerini artirmak için çabalarimizi. ”

O, “Bu Yönetim Kurulumuz yorumlanan ve oybirligi ile bu uygunsuz ve hissedarlarin yararina aykiri oldugu tespit Mart, içinde Take-Two hissedarlara teklif EA birçok durum ile ayni öneri.” Sözlerine ekledi Zelnick göre, EA önerisi Take-Two üst düzey yönetimin önerisi bu hissedarlar EA hisseleri ihale degildir ve biz ilgilenen adina faiz teklif aldik “diye ekler önererek, sirketin degerini düsürmektedir ve sirketler Grand Theft Auto IV lansmani ardindan resmi görüsmeler baslayacak bekliyoruz. ”

Simdiye kadar, EA Take-Two fazla 6 milyon hisse, sirketin toplam hisselerinin biraz üzerinde% 8 yapti, ama içinde katilimini artirmak için umuyor.
Super Street Fighter IV Turnuvasi çeyrek ulasir. Sadece sekiz vardir. Super Street Fighter IV turnuva ve bildiklerini yari finale gizlice deneyin savasçilari, zafer için baslangiç. Requake (Ryu), Smoke4me4 (Akuma), Odakku (Chun-Li), Arcadia Saku (Balrog), Chocolillo (Akuma), xByRx (Bison), Kenichi80 (Abel) ve Rockhowar (Chun-li) Bu Çarsamba yüzler Yedi maç iyi. Nakavt turda, biten bir mükemmel olabilirdi bir maçta basligi, Arcadia Hell (Bison), için sik birine karsi Saku özelligi zafer.

Bu sadece yüksek gerilim savas degildi. Duman Daz bu gibi baska bir Akuma düzeyi ile ugrasmak zorunda kaldi. Bir Requake yari finale, birkaç ana kadar görmüstü hangi ile muhtemelen sampiyonanin sürpriz ve üstünde olmasi durumunda bir ses ile yakin 3-2 ile ilk zaferi saglar. 3-2 bir dizi Alphin silmek Cammy ve saglam rüyasini ile devam ediyor. Öte yandan, çikolata hayal kirikligina degildir ve ayni zamanda üstün mevcut sampiyonu, Rockhowar, sorunsuz, Mikenumber9 Dhalsim biri karsi kravat çok rekabetçi degil. Sen Geçenlerde bir online turnuva kazandi Kenichi80 bulacaksiniz.

Söyle Oda tablosu:
vs requake smoke4me4
Arcadia vs saku odakku
vs chocolillo xByRx
vs kenichi80 rockhowar